İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kartanesi Wordpress Magazin Teması

ProfKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
screenshot.png

Daha önce kendi sitemiz için yaptığımız ve orda kullandığımız temanın üzerinde bazı değişilikler yaptım. Eski temayı paylaşmaya karar verdim. Tema church teması üzerinden editlenmiştir..
Temayı ücretsiz olarak paylaşıyorum. Yalnız kullanacak arkadaşlardan footerdeki linki kaldırmamalarını rica ediyorum.
Tema ile ilgili soru ve sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz

Tema sayfası, kullanım, özellikler, Demo ve indirmek için;

TIKLA

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
E ama sen kaldırmışsın editlediğin temanın linkini ve kullanım haklarını? Millet niye seninkini kaldırmasın?

ProfKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
church teması üzerine kurulmuş bu tema.! O temadan eser varmı ?
Değiştirebiliyosan kaldır linki sende aynı şekilde kullanan kişi linki kaldırmasa sevinirim demişim.

Yaptığın yorumu gerçekten düşünerek mi yazdın merak ediyorum?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Evet düşünerek yazdım, adam o kadar kafa patlatmış tasarımı hazırlamış sen iki arka plan bulup değiştirdin diye emekmi harcamış oluyorsun? Css dosyası baştan aşağıya adamın hazırladığı tasarım.
Yaptığınız haksızlıklara karşı birde su üstüne çıkmasak daha iyi olur ve burası bir forum sitesi, bu yüzden olumlu yada olumsuz görüşler bildirilebiliyor.

X

Xman

Misafir
Free bir paylaşım yaparken linkimi kaldırmayın demenin pek de bir anlamı yok, kimse kimsenin linkini sitesinde tutmaz, o nedenle illaki kaldırılacak bir link için ricada bulunmanın bir anlamı yok bence...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5