İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kartvizit sitesi yaptırılacaktır

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yaklaşık 3 aydır sahibi olduğum sitenin (www.kartvizitdunyasi.com) hem yazılım hemde tasarım anlamında daha güzel bir hale gelmesi için beraber çalışacağım bir arakdaş arıyorum ama konuştuğum tüm arkadaşlarla sona bir türlü ulaşamadık.

sitenin detayları şu şekilde

php olacak (server linux)

web2+css arayüz tasarımı yapılacak tasarım önemlidir (sade ama kaliteli olmalı görselliği kuvvetli ama çok süslü olmamalı beğendiğim bir tasarım için tıklayın)

alışveriş sepeti olacak (online satış yoktur)
üyelik sistemi olacak
kategori yönetimi
ürün yönetimi
site içi duyuru ve banner yönetimi

benim kendimce yaptığım anasayfa tasarımı için tıklayın

yazılım için referans alınacak site için tıklayın

Ödeme gg üzerinden yapılacaktır.
işe talip olan kişiler gg üzerinden ilan açacaklar ve 12 taksitle ödeme imkanı sunacaklar. ona göre fiyat verilmesini istiyorum.

daha önce benzer projelerde güvenim suitimal edildiği için ödeme site bana teslim edildikten sonra yapılacaktır.

beklentlerim ve şartlarım bu şekildedir ilgilenen arkadaşların tekliflkerini bekliyorum

256renk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemenin yüzde 30'unu peşin ödeme durumunuz varsa yardımcı olabilirim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ben sadece öneride bulınıyım.

Mesela bölümlerde örnekler çok az insanlar görerek almak isterler bastığın bikaç kartvizit için örnek kaliteli resimler çekebilirsin ve orada anlatımda az mesela kalitelilerin neden pahalı olduğunu vb anlatabilirsin.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben sadece öneride bulınıyım.

Mesela bölümlerde örnekler çok az insanlar görerek almak isterler bastığın bikaç kartvizit için örnek kaliteli resimler çekebilirsin ve orada anlatımda az mesela kalitelilerin neden pahalı olduğunu vb anlatabilirsin.

zaten yeni arayüz ve yazılıma geçme isteğim bundan dolayıdır. sitenin şu anki halinde sayfalar php görünse bile salt html dir. Benim elimden gelen bu kadar şu anki hali bana ait. kartvizit kataloğu eklenecek ama bunun için panele ihtiyacım olacak. html ile üstesinden gelmek mümkün değil çünkü 9000 kart örneği var. sitenn yeni arayüzle beraber içeriğide değişecek tabi ama 2 defa ş çıkmasın diye yeni arayüze geçerken siteyi tam olarak hizmete almayı düşünüyorum.

Ödemenin yüzde 30'unu peşin ödeme durumunuz varsa yardımcı olabilirim.

belki nakit olarak bir miktar verebilirim ama %30 gibi bir rakam düşünemem çünkü ağzım çok yandı bu konuda.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
900 ytl ye yapabilirim işi.
300 ytl peşin kalanı dediğin gibi gg üzerinden 12 taksit yapabiliriz.
uygunsa msn adresini pm at, iletişime geçelim.

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
800 liraya yaparım gg ye parayı yatırırsın iş bitince onaylarsın kabul etesen pm at

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
900ytl ye bende yapabilirim fakat aynı şekilde bir miktarını peşin almak isterim.Ayrıca üzerinde çalıştığın site web 2.0 + css gibi durmuyo, daha çok toplama gibi duruyo :)

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
900ytl ye bende yapabilirim fakat aynı şekilde bir miktarını peşin almak isterim.Ayrıca üzerinde çalıştığın site web 2.0 + css gibi durmuyo, daha çok toplama gibi duruyo :)

biliyorum zaten ben yapamadığım için ilan açtım yoksa niye para verip yaptırayım değilmi :)

web2 css div xhtml nedir biliyorum ama teknik olarak yapma kapasitem yok

Not : online kartvizit tasarımı bölümü olmayacaktır

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Eğer kimseyle anlaşamazsan ben yardımcı olabilirm

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Online tasarım bölümü yoksa ve extra istekler hariçinde

750 ytl

oflibaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1500 ytl içinde online tasarımından tut onlin alışverişine kadar her türl fonksiyonu koyarız.Online kart bölümünü flashla yaparım.Çok güzel bir site yaparım fiyatımda güzeldir.
ilgilenirsen çalışırız.demoyu gösteririm. beğenirsen para konusunda anlaşırız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5