İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Katalog nasıl yapılır?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
PC ortamında ürün katalogu yapmak istiyorum. nasıl yapabilirim?hangi programı tavsiye edersiniz?

mesela çanta, giyim gibi ürünlerin resimlerini düzenleyip yazıcıdan çıktı alıp, zımbalamak mantıklı bir çözüm mü sizce:)
yani basit ve ucuz bir yol arıyorum. yurt dışına gidince mağazalara filan ürünleri tanıtmak için lazım da

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
flash la yapıcan başka bişile olmaz...director diicem one dicen onun flash diyom ;)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
favorites' Alıntı:
PC ortamında ürün katalogu yapmak istiyorum. nasıl yapabilirim?hangi programı tavsiye edersiniz?

mesela çanta, giyim gibi ürünlerin resimlerini düzenleyip yazıcıdan çıktı alıp, zımbalamak mantıklı bir çözüm mü sizce:)
yani basit ve ucuz bir yol arıyorum. yurt dışına gidince mağazalara filan ürünleri tanıtmak için lazım da

baskı programlarının çoğunun içinde catalog maker var. olmazsa download coma bak orada kesin bulursun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5