İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

katalog scripti ?

murathanouz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ürünleri tanıtabileceğim katalog scripti lazım . bile varsa insanlık namına linkini yazar mı.araya araya başım döndü .

H

hengame

Misafir
wordpress kur yada farklı CMS sistmleri ara google arama

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
e-commerce yada escoomerce adını tam hatırlamıyorum

bunu kullan

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
istersen picassa ile bir resim galerisi oluşturup açıklama kısımlarını dw de ekleyebilirsin

yani alternatif çok bence

murathanouz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet alternatifler çok ama hiç biri orjinalinde bunun için üretilmemiş.e -commerce de veya diğerlerinde bu işi yapabilmek için mutlaka scriptler üzeinde oynamalar gerekiyor.kaldiki e-commerce de satış planlandığı için çoğu sayfaya editlemek lazım.tema desteğide oldukça az olan bu scriptte bu editlemeride yapınca site hiçde hoş durmuyor.
asp de ekatalog adı altında Shibby_Urun_Scripti adı altında ve bunun gibi sadece bu iş için yazılmış türkçe scriptler var.yabancıları saymıyorum bile.php de niye yok böle bişey ya ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5