İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kategoriden 1 kelime kaldırılmalı

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Caesar' Alıntı:
@Sarget efendi fazla film izleyeceğinize bir kaç kitap okusaydınız o beyniniz 6 yaşindaki bir cocugun beyin hacminden daha buyuk olurdu herhalde.

nezaketiniz için teşekkür ederim sayın brütüs... Ben böle sizin gibi çevremdeki beyinli insanları gördükçe beyin taşımamayı yeğliyorum...

+
Sayın yönetici arkadaşlarım bu Mesaja nasıl bir cevap vermemi istersiniz? Görüşlerinizi bekliyorum

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kişisel tartışmalarınızı foruma taşımayın lütfen. İki kullanıcıda 10 günlüğüne forumdan uzaklaştırılmıştır.

M

MedyaGraf

Misafir
/Caesar .. SargeT benim çok yakın arkadaşım ama ben hiç bunu göz önünde bulundurmadan tamamen objektif bir yorumda bulunmak istiyorum. SargeT'e çocuk gibisin tarzında mesajlar atıyorsun ya şu forumda seni yazdığın mesajları biraz inceliyorum da gerçekten çocuk gibi kavga etmeye çalışan sensin diye düşünüyorum. . 5 yaşında elinden şekeri alınan çocuk gibisin bence. Artık bu sağlam temeli olan bilgi platformunda bu tarz terazi lastik jimlastik şeklinde mesajlarından sıkıldım.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MedyaGraf' Alıntı:
/Caesar .. SargeT benim çok yakın arkadaşım ama ben hiç bunu göz önünde bulundurmadan tamamen objektif bir yorumda bulunmak istiyorum. SargeT'e çocuk gibisin tarzında mesajlar atıyorsun ya şu forumda seni yazdığın mesajları biraz inceliyorum da gerçekten çocuk gibi kavga etmeye çalışan sensin diye düşünüyorum. . 5 yaşında elinden şekeri alınan çocuk gibisin bence. Artık bu sağlam temeli olan bilgi platformunda bu tarz terazi lastik jimlastik şeklinde mesajlarından sıkıldım.
Aynı uyarı sizin içinde gerekli. Tartışmalarınız için özel mesaj kullanın, msn kullanın demek lazım ama demiyorum. Tartışmayın lütfen artık. Kimseyi atmak istemiyoruz artık...

M

MedyaGraf

Misafir
trextra' Alıntı:
Aynı uyarı sizin içinde gerekli. Tartışmalarınız için özel mesaj kullanın, msn kullanın demek lazım ama demiyorum. Tartışmayın lütfen artık. Kimseyi atmak istemiyoruz artık...

Bu tartışamalarda ilk mesajımdı ve son mesajım da olucak çünkü gerçekten seviye düşüyor. Ben de istemiyorum böyle olmasını.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gamend' Alıntı:
Özel mesaj geliyor, kesinlikle hakanizm adlı üyeyi tanımıyorum ben arkadaşlar ;)

Hayırdır ne gibi özel mesajlar geliyor ?: )

Hakanizm e yamuk yok tarzında mı ?
Yoksa uğraşma delidir ne yapsa yeridir şeklinde mesajlar mı ?:)

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
CyberTurk' Alıntı:
hakanizm nickli üyenin forum ve işleyişi hakkında açtığı başlıklardan sıkıldım...Webmaster formununa müzik forumuna gelip politik mesaj yazan uyanıklardan da nefret ediyorum hatta tiksiniyorum...

Mod arkadaşlara öncelikle şunu söylemek istiyorum.
Burada insanların benimle ilgili mesajlar yazmasına izin verilmişse benim de gayet seviyeli cevap yazmama elbette izin verilmelidir.

Şimdi güzel kardeşim CyberTurk. Benden tiksinmen en doğal hakkındır.
Ben senden tiksinmiyorum. Çünkü seni tanımıyorum. Kişiliğini bilmiyorum.

İkincisi sana katılmıyorum. Çünkü her kategori altına o kategori ile ilgili mesajlar yazıyorum. Farklı bir konuda veya politik konuda mesaj yazmıyorum. Politika kategorisi altına politik mesaj yazmış olmam da zaten doğaldır. Bir ikinci mesajım gözünüze batmış olabilir. O da webmaster genel konular kategorisine bir zatın webmasterlar ölüyor şeklinde bir politik başlık açıp benim de o başlık altında politik bir iki cevap yazmamdır..

Ben bu foruma çok mesaj yazdım. Eğer incelediysen çoğu kategori altına uygun yazdığım mesajlar mevcut.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Caesar' Alıntı:
@hakanizm bırak artık bu işleri:)

Ben sadece doğru olanı göstermeye ve hakkımı savunmaya çalıştım o kadar.
Ölünceye kadar da insan haklarını savunmalıdır.

Bu işler bırakılmaz :)

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinet' Alıntı:
"Politika" ibaresi kaldırılmıştır.

Forumda mantıklı ve adaletli birisini görmek gerçekten çok güzel..

Adaletin yerini bulmasına sevindim.

Teşekkürler iyinet.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinet' Alıntı:
Forumlarimizda, aşırılık olmadıkça, saygı çerçevesinde, seviyeyi koruyarak, kimsenin düşünce, din, dil, ırk tercihine karışmadan politika konusunda yazmanızda bir sakınca yoktur.
Sonu belli olmayan, sadece yazılmış olmak için yazılan, spekülasyona açık, herhangi bir ideolojiyi öne çıkarmak için yazılan, forum kurallarına ve forum işleyişine umayan mesajları her zaman olduğu gibi silme, değiştirme hakkını saklı tutarız.

iyinet sen ve sitedeki modlar aynı fikirde olur aynı kuralları tatbik ederlerse çok daha iyi olacak sanırım. Konu biraz geniş olduğu için konuya vakıf olmayabilirsin. Kısaca özetleyim sana durumu. Haberler/Politika kategorisi altında örneğin üç mesaj attım. Üçü de farklı zamanlarda atıldı. İstanbul,Diyarbakır ve Trabzonda yapılan "İsrail'i Tel'in Filistin'e Destek" mitinglerine çağrı amaçlı haber yazdım 3 tane. Bunlardan sonuncusu silindi. Silinen haberde de özetle şu yazıyordu : Trabzonda yapılacak olan mitinge trabzona yakın olan herkesin gelmesini umuyorum. (Haberin içinde bir parti adı da geçiyordu doğal olarak) Bir de belirttim arkadaşlara.. Lütfen mesajım silinmesin kitlenecekse kitlenebilir demiştim..

İyinet forumu bu tür olaylara duyarsız kalmamalı. Birileri bir yerlerde miting yapıyorlarsa ve bu miting özellikle Filistin ve İsraili ilgilendiriyorsa elbette de iyinet in de destek vermesi gerekir veya köstek olmamalı diye düşünüyorum.

Neyse bu konu çoktan kapandı. Ben sadece iyinet senin bilgin olması açısından yazdım o kadar. Yani burada benim hep politik konuşan her konuya politik cevaplar yazan birisi olarak gösterilmemin ne kadar yanlış birşey olduğunu göstermek istedim.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Caesar' Alıntı:
Özgür düşüncen kurusıkı silahınla fotoğraf çektirip insanları tehdit amaçlı fotograf gondermekse gülüyorum:)

dipnot: biz bu fotoğrafa baya güldük

Caesar her açtığım başlıkta bana bulaşmadan edemiyorsun.
Nedenini inan bilmiyorum.
Sana ne yaptığımı da bilmiyorum.
Benim dışımdaki diğer insanlara da neden taş atıyorsun onu da bilmiyorum.

Bildiğim tek şey var bu çocuksu sataşmalarının sana hiçbir faydası yok.
Daha olgun davranman dileğiyle hayırlı günler diliyorum...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakanizm' Alıntı:
iyinet sen ve sitedeki modlar aynı fikirde olur aynı kuralları tatbik ederlerse çok daha iyi olacak sanırım. Konu biraz geniş olduğu için konuya vakıf olmayabilirsin. Kısaca özetleyim sana durumu. Haberler/Politika kategorisi altında örneğin üç mesaj attım. Üçü de farklı zamanlarda atıldı. İstanbul,Diyarbakır ve Trabzonda yapılan "İsrail'i Tel'in Filistin'e Destek" mitinglerine çağrı amaçlı haber yazdım 3 tane. Bunlardan sonuncusu silindi. Silinen haberde de özetle şu yazıyordu : Trabzonda yapılacak olan mitinge trabzona yakın olan herkesin gelmesini umuyorum. (Haberin içinde bir parti adı da geçiyordu doğal olarak) Bir de belirttim arkadaşlara.. Lütfen mesajım silinmesin kitlenecekse kitlenebilir demiştim..

İyinet forumu bu tür olaylara duyarsız kalmamalı. Birileri bir yerlerde miting yapıyorlarsa ve bu miting özellikle Filistin ve İsraili ilgilendiriyorsa elbette de iyinet in de destek vermesi gerekir veya köstek olmamalı diye düşünüyorum.

Neyse bu konu çoktan kapandı. Ben sadece iyinet senin bilgin olması açısından yazdım o kadar. Yani burada benim hep politik konuşan her konuya politik cevaplar yazan birisi olarak gösterilmemin ne kadar yanlış birşey olduğunu göstermek istedim.
hakanizm konuyu artık açma istersen, yine aynı şekilde konu açarsan yine sileceğim, benim düşüncelerim değişmeyecek. iyinet ve biz aynı fikirleri paylaşıyoruz, çünkü iyinet'in koyduğu kurallara bağlı olarak yaptırım uyguluyoruz. parti mesajları yasak olduğu için konun silindi, bir daha yazarsan bir daha da sileceğim ve uzaklaştırma alacaksın. politika ibaresinin kalkması bu yönden iyi oldu artık direk sileceğim başlıkları açılırsa. gerçi artık bahanen kalmadı bu tür konuları açmak için. ikinci bir not, senin isteklerini yerine getirmek zorunda değiliz. kilitleyin ama silmeyin demişsin. oldu paşam başka isteğin var mıydı? konu çoktan kapandıysa artık mesaj yazma olur mu? iyinet'in bilgisi var her şeyden, hepimiz gibi o da okuyabiliyor. tekrar tekrar yazmanın anlamı yok.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tamam Ploop. Konu kapandı.
iyinet de adaleti yerine getirdi zaten. Politika ibaresini kaldırarak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5