İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kategoriden 1 kelime kaldırılmalı

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güncel Konular Haberler Politika (9 Kişi)
Güncel Konular Haberler Politika

Bu kategoriden "Politika" ibaresinin kaldırılmasını eğer kaldırılmayacaksa da politik mesajların silinmemesini istiyorum.

İkisinden birisi herhalde yapılmalı...
Hangisi olduğuna yönetim karar vericek artık.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayret bir yetkili cevap bile yazmamış...

Oysa tartışmaya açık bir konu bile değil bu.

Ya o kelime kaldırılmalı. Ya da politik şeylerin (en azından haberlerin) yazılmasına izin verilmeli.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gamend gayet mantıklı bir istekte bulundum.
Mantık dışı davranışlara da karşıyım.
Bu forumda bir kurallar zinciri varsa lütfen bu kurallara herkes uysun o zaman.

Politika yazan bir kategori altına politik haber eklenemiyorsa lütfen politika diye bir kategori oluşturulmasın.

Oluşturulacaksa da alt tarafı bir haber eklemeye izin verilsin.

Bu ne lahana turşusu
bu ne ıspanak veya bu ne marul derler adama...

Hırslık bir durum yok.

U

umurcan

Misafir
bekliyceksin abi o işlere iyinet admin bakıyo ve o da amerikada işleri var devamlı online olamıyo gelsin zaten ilgilenecektir.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Özel mesaj geliyor, kesinlikle hakanizm adlı üyeyi tanımıyorum ben arkadaşlar ;)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım oradaki politika kelimesini gerçek anlam zannettin, mecaz anlam var orada :p bkz. TDK sözlüğü.. bu yüzden kaldırılmasına lüzum görmüyorum :p
3 . mecaz Bir hedefe varmak için karşısındakilerin duygularını okşama, zayıf noktalarından veya aralarındaki uyuşmazlıklardan yararlanma vb. yollarla işini yürütme:
"Bana karşı kullandığı tehdit ve şantaj politikası güverte halkınca malumdu."- Y. K. Karaosmanoğlu.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hakanizm nickli üyenin forum ve işleyişi hakkında açtığı başlıklardan sıkıldım...Webmaster formununa müzik forumuna gelip politik mesaj yazan uyanıklardan da nefret ediyorum hatta tiksiniyorum...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
hakanizm' Alıntı:
Güncel Konular Haberler Politika (9 Kişi)
Güncel Konular Haberler Politika

Bu kategoriden "Politika" ibaresinin kaldırılmasını eğer kaldırılmayacaksa da politik mesajların silinmemesini istiyorum.

İkisinden birisi herhalde yapılmalı...
Hangisi olduğuna yönetim karar vericek artık.

"Politika" ibaresi kaldırılmıştır.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Forumlarimizda, aşırılık olmadıkça, saygı çerçevesinde, seviyeyi koruyarak, kimsenin düşünce, din, dil, ırk tercihine karışmadan politika konusunda yazmanızda bir sakınca yoktur.
Sonu belli olmayan, sadece yazılmış olmak için yazılan, spekülasyona açık, herhangi bir ideolojiyi öne çıkarmak için yazılan, forum kurallarına ve forum işleyişine uymayan mesajları her zaman olduğu gibi silme, değiştirme hakkını saklı tutarız.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet' Alıntı:
herhangi bir ideolojiyi öne çıkarmak için yazılan, forum kurallarına ve forum işleyişine umayan mesajları her zaman olduğu gibi silme, değiştirme hakkını saklı tutarız.
bu kısmı anlamakta zorluk çekenlere ilk ağızdan mesajlarının silinme sebebi.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ploop' Alıntı:
bu kısmı anlamakta zorluk çekenlere ilk ağızdan mesajlarının silinme sebebi.

Teşekkürler ploop ilerde birgün belki ilk ağızdan insanların haksız yere uzaklaştırma cezası almasının sebebini de dinleyebiliriz... ;)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SargeT' Alıntı:
Teşekkürler ploop ilerde birgün belki ilk ağızdan insanların haksız yere uzaklaştırma cezası almasının sebebini de dinleyebiliriz... ;)
SargeT, moderatör forumunda konuşulanlardan haberin olmadan lütfen bu konuda yorum yapma.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
@Sarget bey imzama bakınız... belki açıklayıcı olabilir.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ploop' Alıntı:
SargeT, moderatör forumunda konuşulanlardan haberin olmadan lütfen bu konuda yorum yapma.

Ben yorumdan ziyade özgür düşüncemi dile getirdim.. He buda yanlış ise yazmam ve birşey kaybetmem...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Özgür düşüncen kurusıkı silahınla fotoğraf çektirip insanları tehdit amaçlı fotograf gondermekse gülüyorum:)

dipnot: biz bu fotoğrafa baya güldük

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Caesar' Alıntı:
Özgür düşüncen kurusıkı silahınla fotoğraf çektirip insanları tehdit amaçlı fotograf gondermekse gülüyorum:)

dipnot: biz bu fotoğrafa baya güldük

eee napalım annemizin kucağını terkedeli yıllar oluyor... + davetim her zaman için geçerlidir.. unutma bunu o zamanda bol bol gülersin şuan benim sana güldüğüm gibi ;)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
@Sarget efendi fazla film izleyeceğinize bir kaç kitap okusaydınız o beyniniz 6 yaşindaki bir cocugun beyin hacminden daha buyuk olurdu herhalde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5