İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

katil, sen de kazan

bettle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw kardeş biraz bilgi versene ne yapıp ne kazanacağız?
ona göre bilelimde gidelim değil mi? daileri var uygun-değilsu var bu işin. hade kolay gele..

A

aynalikahve1

Misafir
uye oldum, su anda 100 puaniniz var diyo , bu ne demek

bettle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteyi tavsiye ettikçe, yorum yaptıkça ve kitap satın aldıkça puanın yükselecek ondan sonra o puanlarla alışverişlerinde indirim olacak ya da siteden bedava kitaplardan alabileceksin ama puan işi biraz kasar. Sen kodları sitene koy ziyaretçi yolla oraya. Ancak böyle kazanabilirsin.

Kolay gelsin..

A

aynalikahve1

Misafir
iyi anladim , ama sen diyorsun ki sitene koy. peki senin boyle uye toplayabildigin bir siten var mi? ney yapiyorsun bu is icin? nasi arsitenin tanitimini yapiyorsun, beraber bu ise el atalim. baska siten var mi , yurt disindan falan, senin icin uye olurum, sen bu arada benim verdigim siteye uye oldun mu

selam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5