İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Katiller internetten geldi. DİKKAT

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
selamlar , artık internetin suyu çıktı , internet tecavüzcüler , katiller üretmeye başladı..ltf dikkatli olunuz ..

SIR PERDESİ KALKIYOR
Bir dönem S.K.'nin üye olduğu internet sitesinin yöneticilerinden olan ‘Pasha’ lakaplı Osman Koç'un, bilgisayarlar ve sanal alemdeki farklı cinsel eğilimleri barındıran sitelerle ilgili verdiği önemli bilgiler, polisin cinayeti çözmesi ve sona yaklaşması yönünde büyük adımlar atmasına neden oldu.

devamı:http://www.milliyet.com.tr/2007/03/14/son/sontur03.asp

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
töbe töbe ya pasha yazısını görünce başımdan kaynar sular döküldü, dedim noluyoruz, bu benim yıllardır kullandığım nickim Aman ALLAHIM olmaz böle bişi ya. töbe töbe. bundan sonra nickname leride reglemek lazım.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
forumda da pasha adlı bi arkadaş var yanılmıyorsam. ben önce o diye düşündüm :)

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn den adres tesbiti ha...
ilginç valla. sahi bu msn bizim adres kayıtlarını tutuyormudur sizce yada bilgisayarda kayıtlımıdır bunlar?

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hımm. hangi programlar bunlar? bilginiz var mı. yada sadece on line ken mi gösteriyorlar. teşekkürler....

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
hımm. hangi programlar bunlar? bilginiz var mı. yada sadece on line ken mi gösteriyorlar. teşekkürler....

adını bilmiyorum ama bi kaç forumun msn bölümünde denk gelmiştim

diğer sonu hakkında bir bilgim yok ama %90 online olman gerekli, sanırım sohbet esnasında tespit ediyor + birde mail yolu ile tespid edilebiliyor

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Internet üzerinde bu kişileri bulmak sandığınızdan daha kolay , bu forumun üyelerinde de hoşlanmadığım içerikte websiteleri olanlar olduğu için konunun detayından bahsetmek istemiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5