İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Katkıda bulunmak için üstteki reklama tıklayıp aşağıdan siteye giriş yapın...

M

murfy

Misafir
Evet arkadaşlar bunu yapmamız mümkünmü.yani www.xxx.com diye yazdılar direk karşılarına google reklamı altdada xxx.com a katkıda bulunmak için lütfen reklama bir kez tıklayıp aşağıdan siteye giriş yapın yazıyor..

böyle yapmamız mümkünmü atılırmıyız yasakmı.

şimdi bide şu olay var bazı şeyler yasak ama o yasak olan şeyden kimse atılmamış nerdeyse..

böyle yapıpda ödeme alan varmı veya böyle yapıpda adsenseden atılan varmı arkadaşlar?

bunu soruyorum çünkü tıklamalar 2 katına çıkıyor böyle yapınca..

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xxx.com a katkıda bulunmak için lütfen reklama bir kez tıklayıp aşağıdan siteye giriş yapın yazıyor..
? tabiki yasak

nebula

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesin atılırsın...

Bunu yapmadan önce kendini reklam verenin yerine koy... Sana katkı oluyor ama reklam veren için ne oluyor acaba ?

S

SiberSehir

Misafir
nebula' Alıntı:
Kesin atılırsın...

Bunu yapmadan önce kendini reklam verenin yerine koy... Sana katkı oluyor ama reklam veren için ne oluyor acaba ?

Nebula

Çok dogru ve güzel bir açıklamaydı

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kurallar Kısmında Acıkca yazıyor. Tıklamaya tesvik etmek kurallara aykırıdır diye..

P

PRicon

Misafir
öyle bir başlık adı koymuşsunki görünce biran yukardaki iyinet reklamlarına tıklayasım geldi ....

M

murfy

Misafir
arkadaşlar bu frame iframe olaylarıda bir soru.. ama atılanlar yok belli şekilde.. acaba böyle yapıp atılan varmı benim gezdiğim çoğu sitede yapmışlar bunu yani ?

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu dedigini yapanlar wardi bir ara ama google onlari atmaya baslayinca nedense wazgectiler bu yontemden ;)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala kullanan siteler var download kisminda sitemizin acik olmasi icin sponsorlara SHIFT tusuna basili tutarak tiklayin yazanlar ...

Lutfen sitemin acik kalmasi icin yukardaki reklamlara tiklamayin reklam kismindaki hesap numarasina 5 YTL havale yapin. :)

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
topiğe girmeden önce bir site adı verdiğini ve reklamlara tıklamamızı istediğini sanmıstım ve gelen tepkileri okumak için girdim :D

sorunun cevabı arkadasların verdiği gibi

- yasak

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tıklayın dedikleri gibi kernel32 nin de dedigi gibi shifte basıp tıklayın diolar ziyaretCiyi kaybetmemek icin.
aslinda adsense den guzel cıkıs kapısı olur.sitemden cıkmak icin bannera tıklayın gibi :)

S

Semih

Misafir
Bende çok yerde gördüm, aşağıdaki dosyayı indirebilmeniz için sponsora tıklayın ve linkin aktif olmasını sağlayın tarzında yazılar gördüm, halen de çogu sitede var, abartılmadıgı surece sorun yok heraldeki, yapar yapmaz atılmıyolar, belki uyarı falan geliyodur. ama reklam veren açısından düşünürsek çok yanlış, boşa tıklamaya para vermeyi kim ister ???

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5