İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Katreklam biraz haber biraz promosyon kodu

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webmaster Bölümü Yenilikleri
- Webmaster bölümünün tasarımını reklamveren bölümüyle aynı hale getirdik bu siteye yeni özellik eklerken bizim için dolaşırkende kullananlar için rahatlık sağlayacak gibi :eek:.

- Reklam kodu üretilirken önceden istenilmeyen reklamlar yayınlanmak zorunda kalınıyordu şimdi reklam kodu üretilirken seçilen kategorideki reklamlar sitenizde gösterilmiyor.
örn : 18+ Yetişkin içerik kutucuğunu işaretleyince sitenizde o reklamlar çıkmıyor.

- Bannerlar aktif hale gitirildi. Önceden reklam önceliği bölümünden banner seçilse bile text reklam çıkıyordu şimdi banner seçildiği zaman o banner boyutunda reklam eklenmemişse text reklam çıkıyor. Birçok boyutta banner eklendi.

Reklamveren bölümüne yeni eklenenler
- Kolayca banner ekleyerek 1 dakika içerisinde banner reklam vermek mümkün.
- indirim kuponu bölümü oluşturduk özel günlerde promosyon kodları göndererek indirimli reklam verilmesi mümkün (reklamda çeşitliliği arttırmak adına yapılan bir uygulama), indirim kodunu çalıştırmak için banner veya normal reklam verildikten sonra (reklam gösterimdeyken) İndirim Kuponu bölümünden size uygun olan kodu girdiğinizde mailde belirtilen özellikleri taşıyan reklamlara otomatik olarak indirim uygulanıyor.

2007 başına kadar (Yılbaşına kadar :)) olan indirim kuponları

indirim kodu : 2007KAT2007
indirim oranı : %5
minimum verilmesi gereken reklam ücreti : 0.00 YTL

indirim kodu : KAT20071139
indirim oranı : %10
minimum verilmesi gereken reklam ücreti : 10.00 YTL

indirim kodu : KAT20070000
indirim oranı : %15
minimum verilmesi gereken reklam ücreti : 25.00 YTL

indirim kodu : KAT20070101
indirim oranı : %20
minimum verilmesi gereken reklam ücreti : 50.00 YTL

indirim kodu : KAT2007ATNL
indirim oranı : %25
minimum verilmesi gereken reklam ücreti : 75.00 YTL

indirim kodu : KAT2007PYAZ
indirim oranı : %30
minimum verilmesi gereken reklam ücreti : 100.00 YTL

indirim kodu : KAT2007PEVU
indirim oranı : %35
minimum verilmesi gereken reklam ücreti : 200.00 YTL

yukarıdaki kuponlar reklamveren kişilere gönderilen kodlar webmaster ve reklamveren sistemimizi kullnan arkadaşlar için özel bir kodumuz var.

indirim kodu : webmaster2007
indirim oranı : %25
minimum verilmesi gereken reklam ücreti : 0.00 YTL

enazından bu şekilde yeni sistemi kullananların artacağını sitelerde reklam çeşitliliği oluşmaya başlar.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
maillerinize lütfen bakın. mail göndere göndere bıktım. bir hesabıma giremiyorum. yeni şifre istiyorum, gelen şifre ile de hesabıma giremiyorum vs. vs. biraz ilgilenin lütfen.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabakar banada ödeme yapılmış görünüyor fakat ödemem banka hesabımda görünmüyor bir bakarsanız çok sevinirim bu arada yenilikler için ellerinize sağlık..Destek @ webofis.org la kayıtlıyım katreklama.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba
www.katreklam.com/12-sil-dekont.gif cuma günü işlem yapmıştık dekontunuzu buldum bankanıza en geç bugün ulaşması gerekiyordu, çünkü bizden düşülmüş. Kayıtlarınızdaki hesaba yatırılmış banka hesabınızı yanlış girmiş olsanız zaten gitmemesi gerekiyor.
Bu arada geldiğinde Atakan DEMİRKIR olarak gözüküyor açıklamasında katreklam yazar bir yanlışlık olmasın.

-

Pigeon hangi maile gönderdiğinizi bilmiyorum ama [email protected] veya iletişim bölümündende cevap veriliyor.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burdan halledelim veya gönderdiğiniz PM i cevapladım ona karşılık cevap yazın özel mesaj olarak sorun nedir bulalım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5