İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

katreklam hakkinda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 domain ekledim 2 gündür onay gelecek. Google adsense bile daha çabuk onay veriyor. Sanki binlerce site sırada bekliyormuş gibi :) Yetkililere sesleniyorum 1 sene daha bekleyecekmiyim?

aleminfo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belki bir sorunları vardır.Bende 1 gün içerisinde site onaylanıyordu.Sabredin biraz :)

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba siteler bu akşam onaylanacak ama örneğiniz biraz yanlış olmuş bizimle okadar fazla çalışan arkadaş olsa muhtemelen 5 dakikaya kalmadan onay alabilirdiniz :) Elimizdeki imkanlarla bazen aynı gün birkaç defa bazen 1-2 günde bir siteleri topluca onaylayabiliyoruz.

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama 2 gündür bekliyorum ve 2 gündeki zararımı kim karşılayacak :)

aleminfo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rotring eleman sayısını artırmayı düşünmüyormusun :) Benim sitelerim çabuk onaylandı ama bir çok arkadaşın siteleri halen onaylanmamış:p

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yer vs. bellide kısmetse 1 ay sonra yeni büroya geçiş olsunda bu tarz site onay mail cevapları vb. şeyler için başka bir arkadaş ilgilenmeye başlayacak bi taşınalımda çaya çorbayada davet ederim :eek:

Crash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten bi kısmınıda börekçi ve çay ocağı yapmayı düşünüyoruz ek gelir olsun diye :D

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
katreklama ne oldu haberi olan varmı uzak kaldım bir süredir??

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Eski konulari hortlatmayin.
Katreklam - Sabitreklam AdTech altinda birlestiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5