İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

katreklam reklamveren?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Katreklam'da reklamveren var mi? Ucretler hangi seviyelerde?

Yayıncılara verdiklerinden yola çıkarak 0.0x civarlarında olacağını düşünerek üye oldum dün, öylesine bir kampanya yarattım bana, 0.12 civarı bir şey çıkardı, 10 YTL karşılığı 86 gerçek ziyaretçi filan çıkardı. Birşeyleri yanlış mı yaptım :)

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben veriyorum 0.025 seviyesindeydi en son, 10 ytl ye 400 civarı yollaması lazım.

PS: Katreklamın performansı ve yolladığı ziyaretçi diğer denediğim tüm sponsorlardan daha iyi.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Acaba ben özellikle bir site mi seçtim farkında olmadan, bir siteden tiklayarak gitmistim cunku.. Run on Network gibi bir olayda mı o fiyat..

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo ordaki durum biraz farklı tek 1 siteye reklam vermek isteyince fiyatı 3-4 kat artıyor aynı şekilde ordaki orana göre webmaster arkadaşada o miktarın %70 i aktarılıyor. Direk normal reklam ekleyince fiyat ortalaması 0.025 YTL (25.000 TL)civarında oluyor ve kullanılan kelimelere göre artma veya azalma gösteriyor.

10 YTL için 86 ziyaretci çıkmışsa iki ihtimal var.
1- Tek bir siteye reklam verilmiş olabilir
2- banner boyutu yüksek bir banner ekleyip reklam verilmiş olabilir. Banner ücretleride aynı ancak boyutla orantılı fiyatıda artıyor.

bunlardan birisi olabilir

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki marez site reklamı kabul ediyormusunuz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5