İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Katreklam ve Ringofona neler oluyor?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık 1 haftadır katreklam olsun ringofon olsun üye kayıt ederek para kazandırma durumları nerdeyse 0a düştü, sizde durumlar nasıl arkadaşlar?
sanirim yeni bir reklam networku kuruluyor acaba durum bundan mi ibarettir?
ki üye olmaması önceki istatistiklere göre mümkün değil, ya parayı alıp bize vermiyorlar yada nedir durum açıkçası anlamadım gitti?

katreklam ilk defa ayın 15i olmasına rağmen hakedilen tutarı göndermedi!!!

Z

Zion

Misafir
Yeni reklam networkuyla ilgili olduğunu sanmıyorum ama özellikle telsim'in bir de onay kodu istemesi dolayısıyla telsim kazançlarının tamamen sıfırlandığı söyleniyordu. (Zira sanırım onlar da müşteri şikayetlerinden dolayı böyle bir karar almışlar)

Ama yine de olayı sadece telsim'in onay uygulamasına yıkmak da doğru değil. Diğer operatör kazançları da yerlerde sürünüyor. Sebebi konusunda dişe dokunur bir açıklama yapan olmadı.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla paso google kazanmasın diyoz ama yerlilerden de hayır göremiycez bu gidişle yine google a dönecez sanırım en azından onlar konu hakkında bilgilendirme yapıyorlar

Z

Zion

Misafir
Google'a dönsen ne olacak ki :) Ringofon reklamları yüzünden para mı verebiliyor sanki şu an?

Herkesin Google kazancı ringofon piyasaya çıktıktan sonra yarı yarıya düştü.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ringo duzeldi fakat katreklama neler oluyor hala anlamadım, kazanclar 3te 1 ine dustu resmen, siteleri de uşlaşılamaz durumda genelde

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ringofondan bu ayın 15 inde ödeme gelmedi. sizdede mi durum aynı?

D

desperado

Misafir
SLM arkadaşlar ben daha onay maili bekliyorum daha hala gelmedi acaba ne zamanlık sürede geliyo bu onay maili

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5