İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Katreklam'da Sorun mu Var

BrUnO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar.

Katreklamda garanti arkadaş reklamı koydum bazı sitelerime ama koyduğumdan beri istatistikler hiç değişmedi, işin kötüsü önceki verilerim de temizlendi. Ödenmemiş bakiyem sıfırlandı.

Bu konuda bilgisi olan varmı?

Saygılar

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet sanırım sorun var aynı durum bendede oldu..

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arakdaslar katreklam sorumlusu gerekli açıklamayı yapmıştı. sistemlerinde sorun varmış yedekten hesapları geri yatıracaklarmış.

BrUnO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki ne zmn olacak bu, buradaki üyeler dışında sistemin diğer üyelerinin de bilgilendirilmesi gerekmezmi?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pek ilgi alaka kalmadı sanırım bu aralar iletişimden mail attım ama karşılık gelmedi bir şeyde yaptıkları yok. yavaş yavaş vazgeçmeye başlıyorum.

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla epeydir ses çıkmıyor. gerçekten de panelde gösterilmesi lazım hat var denmesi lazım. buraya takılan var taıklmayan var. bir de nazaman geri yatıracaklar ?

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam 2 kere mail attım iletişimden ama cevap yok sanırım daha ciddi bir yerle çalışmak lazım, türk sponsorlara bişey oluyor nedense yavaş yavaş...

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk olarak şuan çalışan bölümlerde bir sorunumuz yoktur garanti arkadaş reklamları anlık olarak sayılmaktadır. Kendi sistemleri üzerine kayıt edilmeden bize bilgi gönderiliyor. Ancak kayıt olmaması veya az olması Türkcell işe girdikten sonra oldu. Yani garantiarkadas reklamında problem yoktek sorun Turkcell in şart koyduğu önceden sms gönderilmesi. Garantiarkadaş ay sonu hesaplanıyor derken ödenmemiş miktar bölümüne ay sonu yansıtılacak üyeleri anlık hesaplatıyoruz.

2. demek istediğimde hesaplar sıfırlandığında giden miktarlar ay sonuna kadar daha sonradan kazanılan miktarın üzerine eklenecektir. Ay sonuna kadar olmasının sebebi tüm detay yedekleri farklı alanlarda tutuluyor yani 2500 webmaster için 2500 farklı yedek dosyası işleme alınacak. Bunuda yapmak için bir php dosyası yazarak işleme hazır hale getirmem gerekiyor.
Bununda ay bitmeden tahminim Şubat 25. 26. gibi düzenlenmiş olur. Hesapları zaten 28 inde olacağı için 4-5 gün öncesinden çalışma yapılacak.

Tek iyi tarafı bu ay ödeme alacak arkadaşların alacakları hesaplanmıştı.

Şubat ayında ödeme alacak arkadaşların ödemeleride yarın yapılcaktır.

Gelen mailler konusunda cevap verildi ama bu olaydan sonra çok fazla aynı konuda mail gelmeye başlayınca normal sorulara verilen cevaplarda biraz aksadı bu konuda siteyede açıklama yazılacak :eek:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5