İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

katreklamda yeni sponsor anlaşması

kassarulu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
katreklam.net' Alıntı:
Merhaba ;

yasakpara reklam kampanyası başlamıştır ve yaklaşık 1 yıl devam edecektir.

Bu reklam kampanyası diğer reklamlardan ayrı olarak hesaplanacak ve ödemleri ilgili yasakpara firması tarafından yapılacaktır.

Ücretlendirme tıklama başına yapılacak olup ücreti 45.000 TL (0.045 YTL) olarak belirlenmiştir.

Reklam Formatları
- 468 x 60 banner
- 130 x 65 banner
- 125 x 125 banner
- 125 x 125 2 Farklı Text reklam

Katılım İşlemleri
- USD veya EURO hesabınız olmalıdır, ödemeler bu hesaplara yapılacaktır.
- Katılım formu doldurduktan sonra hesabınıza bir miktar ödeme yapılacak ve bu ödemeyi doğrulamanız istenecek.
- Ödeme doğrulandıktan sonra reklam kodlarını görebilecek ve kullanabileceksiniz.

Eğer bu reklamları sitenize eklemek istiyorsanız Webmaster Yönetim Bölümü - Aty Web adresinden sisteme giriş yaparak yasakpara Reklamları menüsüne tıklayın ve bilgileri doldurarak gönderin. En kısa zamanda hesap kontrol ücreti yatırılacak ve doğrulamanız istenecektir.

Çalışmalarınızda Başarılar,
Saygılarımızla,
KatReklam Network

bana baya bir iyi geldi iyi para 0.045

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
denemeye değer görmüyorum kendim sitem için. Eğer reklam alanlarınızdan yasakpara reklamına bol çıkış verebilirseniz o zaman denemeye değer.

günde ortalama 100 tık olsa 4.5ytl yapar. aya vurulduğunda bu rakam 135ytl yapar.

yasakpara reklamlarına çıkış verebilecek siteler denemeli ve kullanmalı bence...

M

millionkurt

Misafir
Sırf bu yüzden siteniz kapatılabilir.. Yeni yasaya göre reklamını yapmak bile kapatma sebebi..

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Biz işimiz gereği haberleri bile izlemiyoruz, siz bir bilen olarak örneğin başka bir forumda veya hukuk sitelerinde bunun tartışması vb. gördüyseniz yazabilirsiniz.

Konuyla alakalı biri için bir şeyi bulmak zor olmaz. Spam sayfalar ile boğuşmadan. Örneğin siz bana phpBB ile ilgili aradığınız bir şey söyleyin şıp diye bulayım.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
başvuru kısmında çok garip bilgiler istenmekte.
Acaba bu bilgiler ne işe yarayacak.

Ad soyad
doğum tarihi
doğum yeri
hesap no
hesap tipi
tc kimlik no

ben rahatsız oldum.
buraya sallama bilgi girersek ne gibi sorunla karşılaşırız.
fark ettiyseniz bi tek annenizin kızlık soyadı yok.

bu konuda bi açıklama yapılırsa sevinirim. bu kadar bilgi niçin kullanılacak. kötü niyetle katreklamın bunları isteyeceğini düşünmüyorum ama rahatsız oldum.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sırf bu yüzden siteniz kapatılabilir.. Yeni yasaya göre reklamını yapmak bile kapatma sebebi..

Merhaba,

Reklam için site kapama olamaz sonuçta bu reklam yayını yapılacak site sahipleri ile bu konuları bizde görüşüyoruz.

Neden site kapanma riski yok ?
Çünkü reklamı yapılacak site direk olarak yasakpara sitesi değil Tahmin Yarışması olacak, insanlar oradan tahmin yarışmasına ücretsiz olarak katılacak ve oradan promosyon vb. ile esas yasakpara sitesine yönlendirilecekler.
Bu kısacası tıklama oranlarının yükselmesi demek.

T.C. Kimlik no konusundada sadece olabildiğince son kullanıcıya ulaşmaya çalışıyorlar, tc kimlik no ilede bilgilerinizi kontrol ediyorlar. Bu bilgi ile ulaşılabilecek veriler zaten belli
T.C. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Kimlik Numarası Sorgulama Sayfası adresinden kontrol edebilirsiniz, Ad Soyad - Doğum Tarihi.
sistemdeki emailiniz dahi kontrol eden kişilerde gözükmüyor kayıt sırasında yukarıdaki adrese tc kimlik yazılıp onay alacaklar.

Konu ile ilgili sitemizdede duyuru ve bilgilendirici yazı yazılacaktır.

Kolay Gelsin
İyi Çalışmalar

downtr.org

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
benimde bankaya para yatmış doğrulama yaptık ama ne arayan var ne soran.KKTC de temsilciliği bulunan aslen Danimarkalı bir şirket galiba.Adamlar hatta KKTC ye yasakpara oranları konusunda uzman eleman arıyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5