İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaybolan çek

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Standart posta teslimatı ile haziran ayının kazançlarının bu ayın 25 inde kadar gelmesi gerekiyordu.Fakat elime çek ulaşmadı.Adsense'ye 5 gün önce mail gönderdim, hala cevap vermediler.Sizce ne yapmam gerekiyor.Maile geç mi cevap veriyorlar? Ödememi alabilecekmiyim? daha önce başına gelen varsa yazarsa sevinirim.Teşekkürler.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
adsense bu aralar maillere gec cevap veriyor elbet bir cozum yolu bulunacaktır ayrıca cek posta ile geldiği icin 10 ile 15 gun fazladan gecikebilir birazdaha sabret derim kimsenin googlede parası kalmamıştır (banlananlar haric) :)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence çekin gelmediğini belirt,bu durumda cek miktarı geri iade ediliyor hesaba ve daha sonra eft olarak al.Çek çok zahmetli eft en güzeli...

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim çekim kayboldu email attim 21 gun sonra hazır oto bı mail salladilar ondan sonra bi tane mail daha attim 3 gun aradan gecti ayni hazir maili tekrar salladilar bi tane daha attim daha cevap gelmedi gelince buraya yazarim:)

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı durum bende de var. haziran ayından beri mail atıyorum paso auto mail geliyo. yok cevabını bulamadığınız sorular için iletişim kurmaktan çekinmeyin fln. 3 aydır bi cevap vermediler. çeki iptal edin diye mail atıyorum her 2 günde bir. ama tık yok. niye böyle oldu anlamadım. başka nereye mail atabiliriz?

adsl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 çekimi uzun süre bozduramadığım için tekrar istedim, geldi, bunu da bozduramadım, tam bu sıralar eft olayı çıkmıştı, kayboldu diye mail gönderdim , çek iptal oldu ve eft ile paramı aldım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5