İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kaynağı görüntülemeyi engellemek

airamasya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar yeni bi olayı gördüm oldukça ilgimi çekti
www.prchecker.info
v.b. sitelerde sağ tıklayıp kaynağı görüntüle dediğinizde hiçbişi çıkmıyo karşınıza bi şekilde engellenmiş sayfayı farklı kaydette yapamıyosunuz, sağ tıklamayı engelleme scriptinden bahsetmiyorum siteyi inceleyin bi, böle bi script elinde olan varsa yollayabilirmi yada nasıl yapıldığı konusunda bi fikri olan varsa yazsın

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
o sadace kısa süreliğine engel engellemek kesinlkle zor ancak flasg yaprsan siteni :) adam sag tuşu kapatsa ne olacak dosya > farklı keydet yapr ı sayfayı pc indiri ):

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
o sadace kısa süreliğine engel engellemek kesinlkle zor ancak flasg yaprsan siteni :) adam sag tuşu kapatsa ne olacak dosya > farklı keydet yapr ı sayfayı pc indiri ):

ya da teleportla indirir. :D

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne yapsan çalıyorlar.En iyisimi uğraşmıycan hatta böyle yapınca daha da inat ediyoruz.Bırak doğallığıyla dursun çalacak adam çalar zaten :D

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende tek seferde kaynağı görüntüle deyince kaynak kodları görüntülendi.
senin makinada bir sorun olmasın...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
siteni kople flash tan yaprsan hiç bir şey çalaz ama her şey flash olamsı lazım.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
herşeyi de flashla yaparsan arama motorlarına ne işiniz var burda? gidin çabuk. dersin.

değişik kodlarla mesela bi tane sağ tıklama yasağı + bi tane kaynak göstermeme kodu vs gibi bulup kullan istersen. hepsi bi arada olan zor bulunur çünkü ve bulunsa da arakdaşların yazdığı gibi mutlaka içerik almanın yolu olur.

en mantıklısı zbahadırın dediği tabi :p

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de görüntüledim kaynağı firefoxta sen hangi tarayıcıyı kullanıyodun, ie ise sadece ieye uygun olabilir..

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
www.prchecker.info'da sağ kilit yok..

merhaba arkadaşlar yeni bi olayı gördüm oldukça ilgimi çekti
www.prchecker.info
v.b. sitelerde sağ tıklayıp kaynağı görüntüle dediğinizde hiçbişi çıkmıyo karşınıza bi şekilde engellenmiş sayfayı farklı kaydette yapamıyosunuz, sağ tıklamayı engelleme scriptinden bahsetmiyorum siteyi inceleyin bi, böle bi script elinde olan varsa yollayabilirmi yada nasıl yapıldığı konusunda bi fikri olan varsa yazsın

www.prchecker.info'da sağ kilit yok..yeni baktım ..kodlar çıkıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5