İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kaynak belirterek haber almak?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
sitemde ilgili sitelerin linklerini vererk ve tabi kaynak belirterek bir takım haberler yayınlamak istiyorum...Ancak hepsini değil tabi hazırladıgım sitenin içeriği ile ilgili...Mesela ntvmsnbc deki haberleri...ya da ne biliyim buna benzer sitelerdeki...Sorun oluşurmu acaba böyle bişi yapsam?...Ntvmsnbc sitesine ulaşmaya çalıştım acnak hiç bir mai ladresi bulmadım...telefonada kimse çıkmıyor size sorayım aranızda bu konuyu tecrübe yapmış vardır illaki ;)

DunG@oN35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaman gazetesinin web sitesinde konu ile ilgili geniş bilgi var bakmanı öneririm

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her site kendi belirler
Ama genelde kural sadece özet alabilirsin tüm icerigi alman onlarin zararinadir. Neticede onlar da ziyaretci cekmek icin bunlari yapiyor.

Özet alip kalani icin link verebilirsin. Ama kimisi ona bile karsi.

Eger gelir elde etmeyi düsünüyorsan ve ciddiysen her biriyle görüs ve yazili bir belge almaya calis.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ya ne biliyim...forumlarda falan oluyo çok sık...adam oldugu gibi copy-paste yapıyo alıntıdır dio sorun çıkmıyo...sanırım en iyisi bi şekilde onlara ulaşıp işi sonuçlandırmak

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yap zaten büyüyene kadar kimse bişey demez zaten kendileri de yapıyor.

G

gibigibiyim

Misafir
alpaym' Alıntı:
yap zaten büyüyene kadar kimse bişey demez zaten kendileri de yapıyor.

Hirsizliga tesvik ediyorsun ha,cal farkedilene kadar diyorsun.Izinsiz alinan her sey hirsizlik ürünüdür.

D

devrimergin

Misafir
http://www.globaladres.net bu site bana aittir inceleyin teknoloji haber sitesidir. Tüm haber sitelerindeki güncel teknoloji haberlerini kaynak belirterek ekliyorum sitede telefon isim vs. hatta biz kimiz bölümünde resmim bile var ama bugüne kadar bir Allah'ın kulu yaptığımın yanlışlığını sorgulamadı.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
devrimergin' Alıntı:
http://www.globaladres.net bu site bana aittir inceleyin teknoloji haber sitesidir. Tüm haber sitelerindeki güncel teknoloji haberlerini kaynak belirterek ekliyorum sitede telefon isim vs. hatta biz kimiz bölümünde resmim bile var ama bugüne kadar bir Allah'ın kulu yaptığımın yanlışlığını sorgulamadı.

dimi yaaa...aslında hırsızlık değil bu sanırım yaaa...Ben bu haberi bir yerdende duymuş olabilirim sonuçta...Çünkü günü gününede copy-paste yapacak halim yokki...bi ertesi gün yayınlarım...Çokta kasarsam aynını yazmam...özet tribine girerim ;)...Haberi lla o sitemi verdi...belki başka siteden aldım???..Olmazmı yani...Bu durumda tek ilgili merci sanırım AA tarzı ana haber dağıtıcıları oluyor

D

devrimergin

Misafir
büyük haber portallarıda kaynak göstererek birbirlerinin haberlerini yayınlıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5