İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kayseriye gidiyorum :)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaslar bir is görüsmesi icin kayseriye gidecegim. Orada webmaster arkadas varsa bu foruma takilan tanisabiliriz. Ayrica kayseriden birsey isteyen varsa soylesin dönerken getireyim:)

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dll, mantı getırsene yaw :)
yanı getırebılırsen bır sekılde super olur :)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
walla pastırmasını duymuştum ama mantısını ilk kez duyuyorum. Saolun bu bilgi için. Herhalde yemeden dönmem:)

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hım demek memleketime gitcen :) bide ben gidebilsem ya özlemişim kayserimi valla du bakalım bizde artık bayrama gideris mantımız gerçekten süperdir! herkese tavsiye ederim ayrıca pastırmamızada diicek yoktur tabi tabi en hası kuşgömü olanı...Gelirken bana bir bardak erciyesin soğuk suyundan getir :(
bide şura tıklayında bakam adamlar neler yapıyo :)
http://fcmx.net/vec/v.php?i=001787

P

populermp3

Misafir
Yıllarca Hep Düşünmüşümdür. Okulu Bitirip. KAyseriye gideceğim. ve Türkiyedeki İLK İŞLEMCİ fabrikasını ben kuracağım varmı ortak olan??

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
way be helal sana populermp3 bende varım bu işte bizde işlemci üretebiliriz demi

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizde üretiriz :) ama kayseri bize uymaz.. Adana da gelin üretelim.. yada iki fabrika açarız dimi :)

kolay gelsin..

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kayseri'nin girişinde Elif Otel var.Otelin 2 yıldızı var ama odaları 5 yıldızlı.Otelde kalacaksan tavsiye ederim ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi