İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kayzer.Net Sitenize Sponsor Oluyor...Hosting Sponsoru Arıyanlar mutlaka okuyun...

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenizin günlük Tekil Hitleri 300-600 Arası ise 465*65 Üst bölge Banner karşılığı Sitenize hosting Hizmeti Sunuyoruz...

Sponsorluk Paket-1

10 MB Web Alanı
500 MB Aylık Trafik

10 Adet POP3 Mail
WebMail Arayüzü
Mail Scanner
Otomatik Cevaplayıcı
E-Mail Yönlendirme
E-Mail Filtreleme / SpamBox
Hepsini Yakala Hesabı
1 Adet Maillist

5 Adet Subdomain
1 Adet Domain Barındırma

PHP/MySQL/CGI-Perl Desteği
1 Adet MySQL Veritabanı
Frontpage Desteği

Sitenizin günlük Tekil Hitleri 600-1000 Arası ise 465*65 Üst bölge Banner karşılığı Sitenize hosting Hizmeti Sunuyoruz...

Sponsorluk Paket-2

40 MB Web Alanı
2 GB Aylık Trafik

20 Adet POP3 Mail
WebMail Arayüzü
Mail Scanner
Otomatik Cevaplayıcı
E-Mail Yönlendirme
Hepsini Yakala Hesabı
10 Adet Maillist

15 Adet Subdomain
1 Adet Domain Barındırma

5 Adet MySQL Veritabanı
Frontpage Desteği

Sitenizin günlük Tekil Hitleri 1000-2000 Arası ise 465*65 Üst bölge Banner karşılığı Sitenize hosting Hizmeti Sunuyoruz...

80 MB Web Alanı
5 GB Aylık Trafik

30 Adet POP3 Mail
WebMail Arayüzü
Mail Scanner
Otomatik Cevaplayıcı
E-Mail Yönlendirme
Hepsini Yakala Hesabı
10 Adet Maillist

25 Adet Subdomain
1 Adet Domain Barındırma

15 Adet MySQL Veritabanı
Frontpage Desteği

Ayrıca Pop-Up açmayı taahüt eden siteler bir üst Hosting seçeneğinden faydalanabilirler...
Mesela Sitenizin Hiti Günlük 300 ise pop-up açmayı taahhüt ederseniz Size Sponsorluk Paket-2 açılacaktır...

http://www.kayzer.net
[email protected] (Lütfen Msn ile iletşim kurunuz)
[email protected] (Maille ulaşmak için)

S

Sticks

Misafir
İhtiyacım yok ancak şunu merak ettiğim ve diğer arkadaşlara da bilgi olsun diye soruyorum :
Sponsor olacağınız webmaster yada website ile bir sözleşme vb imzalayacakmısınız ?
Diyelim ben sizden sponsorluk aldım ve belirli bir sayıda sponsorluk veriyorsunuz. Mesela 3 . Şimdi X , Y , Z sitelerine sponsor oldunuz ve ben X'im diyelim . Gün gelip C webmaster'ı geliyor ve daha güzel , daha çok ziyaretçisi olan bir sitesi var. Belirli bir oranda verdiğiniz için ve işinize geldiği için benim sitemi çat diye kapadınız diyelim. Ben ne yapacağım bu durumda ? Yeni bir host bulana kadar bir süre site kapalı mı kalacak ?

Yada bir süre sonra sponsor olduğunuz hesapları kapatmaya kalktınız ve backuplar yok , haber vermediniz vb benim hem son yapmış olduğum işlemler yok olacak , site birkaç gün kapalı olacak bu da eksi bir puan kazandıracak bana , reklam verenim var ise senden başka aram bozulacak vb. vb.. Bunun gibi şeyler diyelim.

Bunlar karşısında sponsor olacağınız siteye bir güvence (ki bunun yazılı olması tercihimdir) verebilecek misiniz ?

Lütfen yanlış anlama aklıma takılan bir soruydu hiçbir şekilde kişisel olarak şahsına sorulmuş bir soru değildir geneldir. Bana açıklama yapacaksın diye bir şart da yok yani :D

İyi çalışmalar (bu arada webmasterlara karşılıklı da olsa desteğin çok güzel örnek bir iştir)

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elbette dileyen webmastera yazili olarak taahhutte bulunabilirim,ayrica sponsorluk suresi 1 yildir fakat karsilikli olarak her iki tarafta mennun diyelim sureyi uzatabiliriz...

F

fifasct

Misafir
güzel bir plan
ama hiti olan zaten oturmuş demektir zaten (absürt fln değilse)..

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tesekkur ederim fifcmtr... Ayrica sunuda belirtmek isterim 25-30 siteye sponsor olmayi planlamaktayiz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5