İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazaa lite nerede?

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Arkadaşlar,

Kazaa lite artık bitti mi? Kazaa.com sitesindekini indirmek istemiyorum çünkü spyware programlarla dolu geliyor. Kazaa lite'ı arıyorum veya başka önerebileceğiniz Kazaa kullanıcılarınında paylaştığı bu tip bir program var mı?

W

Whiteen

Misafir
Evet aynı şeyi bende söyliyecektim geçen gün internette aradım fakat bulamadım bir türlü. Allahtan bilgisayarımda vardı eski sürümlerinden birtanesi yükledim.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,
Elimde 2.43 versiyonu var. Daha sonra ne çıktı bilmiyorum.. Ama bu gece yada yarın upload edebilirim..

CagLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kazaa artık ucretli bir yazılım lite ve benzer sürümleri adware spyware yukluyor.bende paralı olan gold versiyonu var harika calısıyor isteyene pm olarak atabilirim.(yasak degilse linkte verebilirim ;) )

CagLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emuLe kuLLanan varsa saLam cLient.met var haberiniz oLsun ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5