İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazanç Efendisi - Yeni Sermayesiz CPA Yöntemi Kazanç Efendisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CrasHofCinneT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kazancefendisi.jpg

Kazanç Efendisi
içeriği yurtdışı adıyla Cost Per Action (CPA) eylem başı kazancı anlatmaktadır. Yani ücretsiz üye yaptığınız kişi başına 3 ile 30 TL arasında kazanç sağlarsınız tabi bu tek üyelikten mantık şudur; sizin linkinizle gelip ücretsiz olarak okey oynamak isteyen, yada alışveriş sitesinden gezmek isteyen, arkadaşlık sitelerine ücretsiz üye olan her bireyden kazanç sağlarsınız ki ortamaya vurucak olursak günde 20 kişi kayıt etseniz ortalama 3TL'lik komisyon oranından günlük 60TL ve üzeri kazanç sağlamak hiç zor bir şey değildir.

İşte bu işlemlerde başarılı olup bu kazançları her ay düzenli olarak alabilmeniz için devreye Kazanç Efendisi giriyor. Kazanç Efendisinde öğrendiğiniz yöntemlerle hiç zorluk çekmeden ve risk almadan en az 1500TL ve üzeri kazanç sağlayacaksınız.

Bu yöntemleri yapanlar kazanıyor, sizde Kazanç Efendisi yöntemleriyle kazanmak için geç kalmayın.

Kazanç Efendisi ile bu işi kimler yapabilir ?

Herkes yapabilir demeyi çok isterdim ama eğer sabırsızsanız, bir işe başladığınızda o işi tamamlamadan bırakabilme alışkanlığınız var ise bu iş size göre değil. Ama derseniz ki ben rahat rahat yaşamak oturduğum yerden para kazanmak (kolay yoldan değil) istiyorum ve geleceğimi garanti altına alarak hayatıma yeni yol çizmeliyim, bu iş size göre.

Kazanç Efendisi ile ne kadar sürede para kazanılır?

Bir dükkan düşünün yeni açtığınız işlek bir caddede herşey full siz müşteri bekliyorsunuz. Gerekli reklamları yaptınız ve görüyorsunuz ki yavaş yavaş dükkanınız dolmaya başlıyor dolayısıyla sizde kazanmaya başlıyorsunuz.

Kazanç Efendisi diğer kazanç yöntemlerinden farkı nedir?

Bütün Detayları Öğrenmek İçin Siteyi Ziyaret Edin:
Kazanç Efendisi Sermayesiz Online Kazanç

yuphi.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok merak ediyorum bu tür sistemlerle gerçekten para kazananlar varmı?Varsa biz siteleri kapatalım abi ne gerek var :D

CrasHofCinneT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet kazananlar var, çok merak ediyorsan iletişim bölümünde kitabın yazarı Cengizhan bey'in adresi mevcut birebir kendisiyle görüşebilirsin sonrada siteni kapatırsın. Bizzat ben yani aldım bu tür ürün ve kazanıyorum ödeme kanıtlarımda forumda mevcut. Lütfen alakasız bilgisiz yorumlar atıp KAZANACAK OLAN İNSANLARA ENGEL OLMAYIN.

erkanunal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kanka 20 degil ben 200 kayit bile yaparim gunde degistiririm ip mi her bi halti ne degismesi gerekiyorsa dedigin butun oyun sitelerine uye olur dururum , muhtemelen parali uyelik falandir onlar , 200 kisi 600 tl yapar hatta eleman bile alirim yanima ona 1 tl veririm kayit basina 200 tl okazanir 400 tl ben :D

Ekleme: hm anladim bunlar kitabi satmaya calisio , 74 tl ye kitabi alacakmisizda sonra bize kazandirmaya baslayacakmis , ne gunlere kaldik allahim ya millet birbirini duduklemeye calisio , ne kadar zeki bir milletiz ya uc kagitciligin her modeli mevcut , yurtdisinda bile yok bukadar ,halbuki bu zekamizi baska seylerde kullansak nekadar basarili olacagiz

SyFa

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Dayı geçin böyle işleri gözünüzü sevim :)

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bide şöyle şeylere inanıp para kazanırsam zengin olacamda inanamıyorum niyeyse :)

Günlük 60 tl de istemiyorum aylık 1000 tl verilsin günlük 50 üye yapayım farklı ip adreslerinden.. :)

erkanunal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://dippic.com/6gv472qvrsw1 bende buraya dansoz fotosu yukeldim hadi tiklayinda kazaniyormuyum diye bakayim kazaniyorsam sizde soyleieycem :D bu arada dippic den daha iyi bir foto goruntuleyince para veren varmi?

CrasHofCinneT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kanka 20 degil ben 200 kayit bile yaparim gunde degistiririm ip mi her bi halti ne degismesi gerekiyorsa dedigin butun oyun sitelerine uye olur dururum , muhtemelen parali uyelik falandir onlar , 200 kisi 600 tl yapar hatta eleman bile alirim yanima ona 1 tl veririm kayit basina 200 tl okazanir 400 tl ben :D

Ekleme: hm anladim bunlar kitabi satmaya calisio , 74 tl ye kitabi alacakmisizda sonra bize kazandirmaya baslayacakmis , ne gunlere kaldik allahim ya millet birbirini duduklemeye calisio , ne kadar zeki bir milletiz ya uc kagitciligin her modeli mevcut , yurtdisinda bile yok bukadar ,halbuki bu zekamizi baska seylerde kullansak nekadar basarili olacagiz

YEmeyin insanlarııııı

Dayı geçin böyle işleri gözünüzü sevim :)

Bide şöyle şeylere inanıp para kazanırsam zengin olacamda inanamıyorum niyeyse :)

Günlük 60 tl de istemiyorum aylık 1000 tl verilsin günlük 50 üye yapayım farklı ip adreslerinden.. :)

http://dippic.com/6gv472qvrsw1 bende buraya dansoz fotosu yukeldim hadi tiklayinda kazaniyormuyum diye bakayim kazaniyorsam sizde soyleieycem :D bu arada dippic den daha iyi bir foto goruntuleyince para veren varmi?

Arkadaşlar uğraştığınız boş işler gibi boş yorumlar atıp duruyorsunuz. Bir çok forumda aynı lafı demek zorunda kalıyorum. Size kimse bu bilgileri zorla gelin alın demiyor, bu bilgileri hazırlayan kişilere saygısızlık yaptığınız gibi kazanacak insanlarada engel oluyorsunuz. İnternetten para kazanma forumunda 0,001TL gibi kazançlar mı arıyorsunuz ? Konu içeriğini yanlış yeremi açtım diye bakıyorum, yok doğru yer. Siz ne kadar akıllsınız ya herşeye bedava sahip olup hiçbir emek hiçbir yatırım yapmadan internetten para kazanacaksınız? Yok öyle yatırım yapmadan emek harcamadan sabır etmeden para kazanmak. Paşa paşa parayı verirsin alırsın kazanırsın, ticaret bu zaten. Bilgi satılarakta ticaret yapılır. Kimse kusura bakmasında bu yorum attığım arkadaşlar kazanmasada olur bende bu ürünün satışını yapmasamda olur benim kervanım yürür.

Gerçekten ekgelir isteyen, internetten para kazanmak isteyen benimle her şekilde irtibata geçebilir merak ettikleri konuları cevaplarım illa birşey satın almak yada yapmak zorunda değiller sırf ben bilgilendirmek için bile anlatırım. Yeterki özünüz iyi niyetli olup ön yargılarınız olmasın. Tek uğraşamayağım insan tipi ön yargıları olan insan tipleridir.

Kendileri kazanamıyor diye sizleride soğutan ürküten yorumlara aldanmayın. Herkes internetten para kazanabilir belli bilgileri satın alarak başlayabilirsiniz.

expointt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lütfen ben şimdi giricem araya ben hiç satın alarak öğrenip oluyup para kazanmadım kendi emeğim ve araştırmalarım sayesinde oldu. Ne sattığını iyi biliyorum . CPa yöntemleri bilmemne ama yemin ediyorum nasıl üye olunur o sitelere ,o siteler hangileridir onu anlatıyorsun . sanmıyorum içinde bir sır olduğunu. yok çünkü yok. Boşuna baltalamıyorum konunu ısrar ediyorsun sadece. Bu iş araştırma ve geliştirme çokta sabır ister para kazanamazsınız demiyorum ama öle "hop" diye para kazanamazsın. Sattığının içinde de bilmeyenleri bilgilendirmekten öteye geçmeyecek şeyler var öle internet sırrını satıyormuş gibi yapma. Kısacası geç bunları arkadaşım. Ayrıca bilfdiğim bir şey varsa satmam paylaşırım. Ok hepte öle yaptım bu forumda olmasa da gel r10da neler yapmışım boş konuşuyormuşuz bilmem ne. Geç bir kalemde arkadaşım geç.

CrasHofCinneT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lütfen ben şimdi giricem araya ben hiç satın alarak öğrenip oluyup para kazanmadım kendi emeğim ve araştırmalarım sayesinde oldu. Ne sattığını iyi biliyorum . CPa yöntemleri bilmemne ama yemin ediyorum nasıl üye olunur o sitelere ,o siteler hangileridir onu anlatıyorsun . sanmıyorum içinde bir sır olduğunu. yok çünkü yok. Boşuna baltalamıyorum konunu ısrar ediyorsun sadece. Bu iş araştırma ve geliştirme çokta sabır ister para kazanamazsınız demiyorum ama öle "hop" diye para kazanamazsın. Sattığının içinde de bilmeyenleri bilgilendirmekten öteye geçmeyecek şeyler var öle internet sırrını satıyormuş gibi yapma. Kısacası geç bunları arkadaşım. Ayrıca bilfdiğim bir şey varsa satmam paylaşırım. Ok hepte öle yaptım bu forumda olmasa da gel r10da neler yapmışım boş konuşuyormuşuz bilmem ne. Geç bir kalemde arkadaşım geç.

Tamam işte bende bunu diyorum, kulaktan dolma yarım yamalak bilgilerle akıllılık yapıp para kazanmaya çalışmışsın onuda becerememişsin sadece adını bildiğin yöntem hakkında fikir yürütürek konuşuyorsun. Bak ben adım gibi diyorum zaten bu şekilde sen hiçbir zaman para kazanamayacaksın. İnternetten para kazandığını sanacaksın o kesimde kalacaksın. Önceki yorumumda uğraşıp yapamayanlar kendileri başarız olanlar ilk defa uğraşak insanlarada engel oluyor demiştim doğru demişim.

Yorumları okuyanlar senin yorumundada görür sistemin para kazandırdığını. Ama nasıl? Senin başarısız yöntemlerin oldu diye başarılı yöntemlerden bi habersin diye boşa yazıp duruyorsun.

Devam et böyle arkadaşım kimse sana birşey demiyor bu hayatta birşeyi satın almadan ne ticaret yapılır ne para kazanılır, birşey satın almadan anca iş veren olursa yaptığın hizmetin karşılığını alırsın. Zihniyetini asla değiştirme, değiştirmenide istemem yani çünkü bende herkesin para kazanmasını istemem. Hak eden kazansın. Son olarak başka foruma niye çağırıyorsun birşeyi kanıtlamaya niye çalışıyorsun böyle gereksiz hareketlerde yapma işinle gücünle uğraş. Bol kazançlar dilerim sanada.

SyFa

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Cras geç o işleri :) Günlük kim kime 500 TL vermişte bu sistem verecek insanlara :)

Üye yapma sistemi ile o kadar kazandıramassınız. Nasıl ptc sisteminde bir reklam tıkına 0.01 veriliyorsa burdada fazla veremezsin. Çünkü fazla verdiğin an o sistemi oturtamazsın, eğer site uzun ömürlü olacak dersende yalan söylemiş olursun. Ptc sitesinde bir tıka 0.2 verdiğini düşün, sitenin en fazla ömrü 1 haftadır. Seninkide bu dediğime denk geliyor işte.

Eğer üye başına daha iyi miktarlar, daha gerçekçi miktarlar vaadetseydiniz kimse dalga geçmezdi ;) Bu kadar miktarları veremez bu site bu insanlara. Yani bizim konuştuklarımız değil sizin uğraştıklarınız boş iş bence ;)

CrasHofCinneT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cras geç o işleri :) Günlük kim kime 500 TL vermişte bu sistem verecek insanlara :)

Üye yapma sistemi ile o kadar kazandıramassınız. Nasıl ptc sisteminde bir reklam tıkına 0.01 veriliyorsa burdada fazla veremezsin. Çünkü fazla verdiğin an o sistemi oturtamazsın, eğer site uzun ömürlü olacak dersende yalan söylemiş olursun. Ptc sitesinde bir tıka 0.2 verdiğini düşün, sitenin en fazla ömrü 1 haftadır. Seninkide bu dediğime denk geliyor işte.

Eğer üye başına daha iyi miktarlar, daha gerçekçi miktarlar vaadetseydiniz kimse dalga geçmezdi ;) Bu kadar miktarları veremez bu site bu insanlara. Yani bizim konuştuklarımız değil sizin uğraştıklarınız boş iş bence ;)

Geçtim ben o işleri merak etme, geçen yıl girdim sizin gibi akıllıların yorumlarına uyarak yok ptc işi, yok paypaldan kazanıcan, yok şuna tıklıcan, bu refden üye olcan, bir çok zararla tecrübe edindim.

Kazanç Efendisi'ni satın aldınızdamı bu yorumları yapıyorsunuz ? Almadığınız kullanmadığınız bir ürün hakkında kendi başarısız deneyimlerinizden neden YANLIŞ bilgilendirme yapıyorsunuz ?

Ya siz kaç gün, kaç saat hangi kaynaktan yararlanarak uğraştınızda para kazanamadınız? Bi söyleyin yazın ondan sonra ürün hakkında yorum yapın.

Hele ki bana dolandırıcı, sahtekar gibi imalarda bulunmanız yorumlarda sizin ne kadar küçük insanlar olduğunuzu gösterir.

Almadığınız, yapamadığınız şeyler hakkında yorup yapıp durmayın, yazık herkes burda para kazanmaya çalışıyor, kimsede benim şahsıma adam yiyor, yalan dolan, sahtekar gibi şeyler diyemez diyen insanda art niyetlidir ve kendisidir.

500TL kazanılmasında günlük 50TL kazanılsın, 50TL kazanılmasında 10TL kazanılsın aylık 300TL. Kötümü ? Milleti aylık 300TL'den etmeye hakkınız varmı?

Hala ısrarla yobazca yorum yapanlar irtibat bilgileri telefon bilgileri mevcut.

Arayın görüşün birebir ürün sahibiyle konuşun, sorun merakınızı giderin.

İletişim Bilgileri İçin Tıklayınız.

Dalga geçilenler sistemi daha ürünün sitesini bile ziyaret etmeyen yorum atanlar arkadaşlardır. Hala yorum atarak kendinizi anlatmak yerine ARAYIN. Konuyla alakasınız yoksa yorum yapmayın.

CrasHofCinneT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saldıran sizsiniz, ben savunma yapıyorum lütfen saygı sınırlarını geçmeyelim.

SyFa

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
500TL kazanılmasında günlük 50TL kazanılsın, 50TL kazanılmasında 10TL kazanılsın aylık 300TL. Kötümü ? Milleti aylık 300TL'den etmeye hakkınız varmı?

Bu nasıl bir cümledir, işte kusura bakmayında dönek olduğunuz buradan belli :) 500 TL kazançtan 10 TL ye kadar düşebiliyorsunuz... İşte bu yüzden bu tür sistemleri tercih etmiyorum. Daha önce de bu şekilde bir kitap almıştım. Tam 1 ay boyunca uğraştım hiç gözümü bile yummadım kazandığım miktar 1 ay 10 günde 38 Lira idi...

Komik rakamlar bunlar. Sizin vaadettiğiniz rakamların 10'da 1'ini bile alamaz bunu alan insanlar. Daha önce kullandım ve kullanan arkadaşlarımda var. Değişik sistemler deneyen arkadaşlarım var. Günde 20 saat pc başında oturup bu rakamdaki paraları almak komik bir durum. Ben şahsen bu sistemlerin yalan dolan olduğunu anladım,

Bir sistem oturttum PTC sitesinde, şuanlık günlük 4-5$(8 TL) civarında
Link kısaltma sisteminde, Günlük 3$(6 TL) civarında kazanıyorum. Ve bu miktarlara ulaşmak hiç zor olmadı. Ptc'ye yatırım yapmadan devamlı ref aldım ve şuan sistem oturdu.
Link kısaltma servisinden bu rakamı 1 haftada aldım. 1 hafta boyunca dişimi sıktım ve linkleri yaydım bu kazanç geldi

CrasHofCinneT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Bu nasıl bir cümledir, işte kusura bakmayında dönek olduğunuz buradan belli :) 500 TL kazançtan 10 TL ye kadar düşebiliyorsunuz... İşte bu yüzden bu tür sistemleri tercih etmiyorum. Daha önce de bu şekilde bir kitap almıştım. Tam 1 ay boyunca uğraştım hiç gözümü bile yummadım kazandığım miktar 1 ay 10 günde 38 Lira idi...

Komik rakamlar bunlar. Sizin vaadettiğiniz rakamların 10'da 1'ini bile alamaz bunu alan insanlar. Daha önce kullandım ve kullanan arkadaşlarımda var. Değişik sistemler deneyen arkadaşlarım var. Günde 20 saat pc başında oturup bu rakamdaki paraları almak komik bir durum. Ben şahsen bu sistemlerin yalan dolan olduğunu anladım,

Bir sistem oturttum PTC sitesinde, şuanlık günlük 4-5$(8 TL) civarında
Link kısaltma sisteminde, Günlük 3$(6 TL) civarında kazanıyorum. Ve bu miktarlara ulaşmak hiç zor olmadı. Ptc'ye yatırım yapmadan devamlı ref aldım ve şuan sistem oturdu.
Link kısaltma servisinden bu rakamı 1 haftada aldım. 1 hafta boyunca dişimi sıktım ve linkleri yaydım bu kazanç geldi

Konuyu okuyan değerli insanlar bu arkadaş tamamiyle konuyu baltalamak amacıyla yorumlarda bulunuyor. Önceki yorumlarda da belirterek yazdım hiç üstüne alınmamış. Kendi başarısız olduğu yada amatör bilgilerle denemiş başaramamış kendisine güveni kaybetmiş kazanç yöntemlerde başarılı insanları yada başaracaklarıda bu şekilde yorumlarıyla yönlendiriyor.

Uğraştığı işler boş işler çünkü bende yaptım zamanında. PTC, Adres Kısaltma küçük işler bu işlerin forumlarına bakın her saat korkuyla ödeme yapılıyor mu site kapandımı diye tetikte dururlar. Yinede Allah Dahada Kazandırsın SANA.

Para kazanmayı kendinize eziyet haline getirmeyin.

Ürün ve Baltalama yorumlarıyla tanımadığım insanlarla daha fazla uğraşmayacağım.

Gerçekten boş işlerle uğraşmayın derken boş insanların yorumlarına bakıp yılmayın derken ciddiydim. Çünkü ben bu işleri ciddiye alarak yapıyorum.

12 Şubat ProjeX Sistem Tanıtımı ve Ankara Eğitim Seminerine Herkesi Bekleriz. Benimle fikir alışverişi sohbet için bile gelebilirsiniz..

En İyisi Herkese YÜZYÜZE ANLATMAK Böyle Başarısız Oluyoruz. :)

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok merak ediyorum bu tür sistemlerle gerçekten para kazananlar varmı?Varsa biz siteleri kapatalım abi ne gerek var :D
Evet var ben bu sistemle ayda 100.000 dolar kazananları gördüm ve nasıl yaptıklarını biliyorum

Ekleme:

Malesef o dediğiniz şekilde olmuyor bu iş IP değiştirip üye yaptığınız anda ilk 2 seferde uyarılırsınız. 3. Seferde direk siteden banlanırsınız. Bizim insanımız kolay yoldan para kazanmaya alışkın olduğu için böyle şeylerle uğraşıyor ama emin olun CPA network yöneticileri bu basit teknikleri bizden kat kat daha iyi biliyor. Ve çok ciddi önlemler almış durumdalar. Ayrıca bu konuyu başlatan arkadaş bence kimseyi dolandırmıyor sadece kazandığını söylüyor ve bizimde kazanmamız için bize bir ürün tavsiye ediyor. Ben ürünü almadım çünkü o üründe anlatılandan daha çok şey biliyorum CPA networklerle ilgili. Mesela CPA networklerden 5 günde 100.000 dolar nasıl kazanılır gibi. Şimdi diyeceksiniz madem bu kadar çok nasıl kazanılacağını bilyorsun burada ne işin var kazan işine bak. Ama malesef bu işler o kadar basit değil. 5 Günde 100.000 dolar kazanabilmek için en az 20.000 dolar sermayeniz olması lazım. yani 5 günde 80.000 dolar net kar edersiniz. Ben bu parayı kazanıp banka hesabına çekenleride gördüm bu işten.

Blacklash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uygulama yapı itibariyle emek isteyen ve sabırla zamana yayılabilecek bir uygulama hiç bir yapı yatırımsız anında size tatmin edici para kazandırmaz ta ki o network ağını genişlettiğinizde kazandırdığınız o üye potansiyelleri ve size bağlı üyeler daha çok üye ile çoğaltığınız zaman kazanırsınız. Ek iş için yapılabilir. Fakat ilerde kazandırdığınız o üye potansiyelleri çoğaldıkça asıl işiniz bu olur. Konuyu baltalıyan arkadaşlar hazıra konan tiplerden sanırım. Tembellik genden mi geliyor ne..

amkde

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beyler hepiniz yanlış düşünüyorsunuz.Şimdi bu sistemden gerçekten para kazananlar var.Siz hep kolaya kaçtığınızdan yan gelip yattığınızdan bişey araştırmadığınızdan oluyor bunlar.Bir sürü yabancı affialiate şirketi var.Mesala örnek veriyorum adworkmedia yabancı bir şirket grubu bakın ben fotoğrafı koyuyorum ama uğraşmadığımdan kazanmıyorum.bu işleri yazın yapmayı dşünüyorum dersler nedeniyle yazın bu işin üzerine çok düşeceğim.

http://imageshack.us/f/109/41933268.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5