İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazanç İnanılmaz düşüş.

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar mayıstan itibaren sizdede 20-30 tıklamaya az verdiği oldumu?
Bende 30 tıklama 0.70$ seviyesinde oranlar. Bu mayıstan itibaren böyle 4 gündür.?

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayın İlk haftası nedense durum böyle.. Sanırım reklam verenlerle ilgili bir ayarlama yapılıyor.. İkinci hafta normale dönüyor.. Bir takip et derim..

Q

QuicK

Misafir
178 tık 51,87
181 tık 34,79
Bide bende yok :D
Aslında tıklama oranlarına göre çelişki var ama bunada sükür ;)
Bu istatistigi görüp birşey sormayın söylemem :D
Sen editlersen bende editlerim coklenyez :D

C

coklenyez

Misafir
açık açık bütün bilgileri yazmak istemedim malum yasak :D

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özellikle Sorunu olanlar veya bu konuyla ilgili bir önermesi olan var ise yazarlarsa sevinirim.Diğer arkadaşlara tşkler.

G

Gencadam

Misafir
Çok gösterim, az tıklama olursa tıklama fiyatları da düşük oluyor. Sorununuz bundan da kaynaklanıyor olabilir.

S

Skeleton

Misafir
Gencadam' Alıntı:
Çok gösterim, az tıklama olursa tıklama fiyatları da düşük oluyor. Sorununuz bundan da kaynaklanıyor olabilir.

ya benimde içimde öyle bir his var, çünkü yabancı forumlarda elemanlar "fazla gelir getirmeyen sayfalarımdan adsense kodlarını kaldırdım" gibisinde mesajlar yazıyorlar. böylelkikle ctr oranlarını yükseltmiş oluyorlar aynı tıklamaya karşılık. bunu onaylayan var mı? veya bir kaynak gösteren (Google'dan olursa iyi olur :) )

varolaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaa inanamadım 1 saat önce baktığımda 4 tıklama ve USD 0.14 vardı şimdi bi baktım 5 tıklama ve USD 0,66 olmuş bir tıka 0.52 vermiş töbee bismillah

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
coklenyez' Alıntı:
350 tık 31$
200 tık 21$ bi sorun bende mi yok
Bana 200 Tık neden 8-9 $ getiriyor :confused:

Sayfa gösterimin ne kadar, benim çok gösterim olduğu için belki öyle. 50.000 civarı sayfa gösteririm var, ama o da forumdan dolayı kaynaklanıyor, her sayfa yenilendiğinde. Senin ne kadar sayfa gösterimi?

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense'yi, İçeriğe uygun reklamlar çıkan sayfalara koyun, diğer sayfalarda kesinlikle bulunmasın.Alternatif reklam var nasılsa diye de düşünmeyin.Eğer içeriğe uygun reklam çıkmazsa oradaki reklamlara yapılan tıklamardan da çok düşük bir oran alırsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5