İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kazancım %200 arttı

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
önceden günlük kazancım ortalama 5 $ iken şuan 20-30 $ civarı para kazanıyorum dahada üstlere çıktığı oluyor ve bu beni korkutuyor.

Bunun nedeni hitlerimin artmasıdır fakat google bunu nasıl anlatıcam.

Bir anda böyle yükseliş miyadımın dolmasının işaretimidir ? :)

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Aleykum

Kardeş bence bu çok gereksiz ve yersiz bir korku. Bu birçok adsense üyesi için ortaya çıkabilecek bir durum.

Mesela bir kişi önceden sadece bir yerde reklam yayınlarken bugün 3 yerde ve bütün sayfalarında reklam yayınlayarak kaç kat daha fazla tık alabilir. Google bu tür durumlardan kuşkulanmaz. Hiç kafanıza takmayın.

Önemli olan projeniz. İyi işler yapın ve gönlünüz ferah olsun. Google dünyanın ne başı ne de sonu.

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kadar takma. google'i eskiden çok severdikte bu aralar webmasterlar korkularından google diyince tırsıyor. google'un adsense de bir amacı ve karı var. kimseyi öyle kafasına göre atmaz. asla şu şekilde düşünecek bir firma değil çünkü bu hale gelemezdi: su siteyi atayım ne farkeder tarzı düşünceleri yok. o nedenle bir yandanda google'un bizlere ihtiacı oldugunu unutmayın. güzel ve iyi bir reklam yayınlayan aynı zamanda kaliteli siteyi asla hit artısından atmaz.

bu arada aynı durum bendede var: sitenin kodları tasarımı yenilendi - sorunlar giderilince %200 artısın yanı sıra buna ek olarak her gun %3-%5 artıs var sitede ama endisem yok.

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya olur böyle şeyler google o kadar cins değil :D
Ben bir gün 0.32 $ kazanırken ertesi gün 72$ kazandım günde, kimse gelip de "nabıon la sen?" demedi ;)

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bleem' Alıntı:
bu kadar takma. google'i eskiden çok severdikte bu aralar webmasterlar korkularından google diyince tırsıyor. google'un adsense de bir amacı ve karı var. kimseyi öyle kafasına göre atmaz. asla şu şekilde düşünecek bir firma değil çünkü bu hale gelemezdi: su siteyi atayım ne farkeder tarzı düşünceleri yok. o nedenle bir yandanda google'un bizlere ihtiacı oldugunu unutmayın. güzel ve iyi bir reklam yayınlayan aynı zamanda kaliteli siteyi asla hit artısından atmaz.

bu arada aynı durum bendede var: sitenin kodları tasarımı yenilendi - sorunlar giderilince %200 artısın yanı sıra buna ek olarak her gun %3-%5 artıs var sitede ama endisem yok.

arkadasa katılıyorum çünkü google adsense olayını arttırmak için şimdi de tavsiye sistemine başladı. amacaları adsenseye olabildiğince cok adam kazandırmak

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim en çok kazandığım gün 25 mart günü idi yani doğum günümde :) Çok şaşırmıştım o gün. Acaba google bana doğum günü hediyesimi vermişti.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla öyle bir durumda gokıl bana nabıyon sen dedi :) hemide çok ağır ithamlarla... olay gerçi yine benim sorumsuzluğum ama gokıl search tan sürekli arama yaptırılmış ve tabiki bizim hesap tavana vuruyor sonrada gokılda hesabı kapatıyor. tabi 3-5 kazanılanda bu sayede gitti. eğer search kullanıyor ve kazancın o kısımdan geliyorsa hazırlıklı ol derim... ama şu kadarını söliyeyim dünyanın sonu değil. bi kaç mail ile tekrar faal duruma geçebilirsin... tabi geçmiş kazançlara elveda diyerek :)

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail gönder

*siber*' Alıntı:
önceden günlük kazancım ortalama 5 $ iken şuan 20-30 $ civarı para kazanıyorum dahada üstlere çıktığı oluyor ve bu beni korkutuyor.

Bunun nedeni hitlerimin artmasıdır fakat google bunu nasıl anlatıcam.

Bir anda böyle yükseliş miyadımın dolmasının işaretimidir ? :)

aynı durumda bende kaldım.Google mail gönderdim(Türkçe) durumu anlattım, beklemiyordum dedim, herhangi bir aldırı olma olasılığına karşı kontrol edermisiniz dedim, 2 gün sonra ceap geldi, sorun yok teşvik ediyoruz diye.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Finish....

Banlandım :) Bu mesajı açarken banlanacağımıda biliyordum. Önceden önemsemediğim adsense reklamlarını hemen hemen sitelerimin en göz alıcı yerlerine döşedim. Bilhassa aramalarda sonuçların üzerine koymak iyi click getiriyordu. Bunu yapmamızı zaten google da öneriyor. Fakat anlamadığım şey bir domainim hariç diğerlerine başka hesapdan adsense reklamı koyabiliyorum ama bir 1 domainime adsense reklamı koyamıyorum sanırım o domain ban yemiş. O domainin de hile hurda ile ne işi olabilir ki neyini gördüde ban attı anlamadım. Pin beklemek bir dert, çek bozdurmak bir dert, ay sonunu banlanmadan getirmek bir dert.

Ne yapmalı, ne yapmalı tekrar adsense devam tabiki. Kurtarıcı da yahoo gibi görünüyor Gelsede kurtulsak..

H

hengame

Misafir
valla ya gelsinde kurtulalım google den yahoo da pin kodu cek de gibi sıkıntıları varmı ?

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şerefsizlik yapıyorlar resmen. Bu nasıl iş anlamıyorum. Bir tane sahte click yada kural dışı birşey yapmadım, gene banlandım. Bir daha kullanmıyacağım adsense'i.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş oLsun...! Üzücü ama sanırım googLe bizde bağımLıLık yapTı :( onLarda kazançLarın üsTüne yaTmayı seviyorLar... Adam gibi bi kazanç kapısı çıkana kadar devam...

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar login oldugunuz ip den tıklarsanız atarlar tabi adamlar hile yapmıyorum diyen cogu kişi yapıyor adamların vardır bir bildiği ki atıyorlar. sen reklam veren olsan ve günlük 1000$ limit versen ve geri dönüşü sana 0 olsa ne yaparsın tıklayanların kim oldugunu arastırtıp bakarsın google da bu tarz çalışıyor sanırım ben adsense kullanmıyorum çokta memnunum:)

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
symbiantech' Alıntı:
arkadaşlar login oldugunuz ip den tıklarsanız atarlar tabi adamlar hile yapmıyorum diyen cogu kişi yapıyor adamların vardır bir bildiği ki atıyorlar. sen reklam veren olsan ve günlük 1000$ limit versen ve geri dönüşü sana 0 olsa ne yaparsın tıklayanların kim oldugunu arastırtıp bakarsın google da bu tarz çalışıyor sanırım ben adsense kullanmıyorum çokta memnunum:)

Normal verdiğim click sayısı 300+ sen olsan bir click için kendini yakarmısın ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5