İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazancımıza Ortak Olmaya Ne Dersiniz ?

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba, Ryden World olarak sizlere yeni bir kazanç kapısı açıyoruz.Bizim yapacağımız teklif diğerlerinden çok farklı olarak tamamiyle sizin
vereceğiniz emeğe bağlı.Aşağıda satmak istediğimiz domainler ve fiyatları yazmaktadır.
Bizim size teklifimiz, aşağıda ki domainleri satarsanız % olarak kazancımızdan pay alacaksınız.Hem siz kazanacaksınız hemde biz.
Ryden World olarak kimsenin yapmayacağı veremeyeceği teklifi veriyoruz ben bu işi yaparım, domainleri satarım diyorsanız ö.m atın.

iletişim için : [email protected]

Domain : tombeki.net Satış Fiyatı : 4.000 Yüzde Teklifimiz : %4

Domain : sitemlak.net Satış Fiyatı : 3.500 Yüzde Teklifimiz : %3

Domain : agaoglugrubu.com Satış Fiyatı : 15.000 Yüzde Teklifimiz : %5

Domain : tunalihilmi.net Satış Fiyatı : 10.000 Yüzde Teklifimiz : %5

Domain : yukselcaddesi.net Satış Fiyatı : 15.000 Yüzde Teklifimiz : %5

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu domainlere bu fiyatlarsa bence %80 üstünde bir komisyon vermelisin..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
rydenworld{@]gmail.com görünüyor whoisde
o da görünmez ise daha iyi olur

cagriwebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşım bu domainler bu zamanda tane olarak bakılırsa en iyisi en fazla 50-100 TL arası eder. Rakamlar çok abartılı, hemde çok kasılmış. Domainlerin geçmişini bilmiyorum ama geleceği olan bir iki tane var diğerlerini vatandaş ne diye alsın diye düşünüyorum cevapta bulamıyorum. Şöyle düşünün kalebodur.net domainini bile bizim arkadaş 20 TL den satmak istemişti, bu kadar yani. suleymaniye.net domaini 50 TL den satışa çıkarmıştım, demekki piyasa böyleyse 5.000 TL demek lazımdı. İnşaallah amacınıza ulaşırsınız ama bu şekilde zor. He domainleriniz pr6-pr7 ise o kadar edebilir! Hayırlı satışlar....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5