İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazancınıza Kazanç Katacak Adsense Teması [Sınırlı Satış]

BlaxeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Merhaba Arkadaşlar,
Daha önceden birisinden ücreti ile aldığım ve geliştirip sadece sınırlı sayıda satmaya karar verdiğim güzel bir adsense kazanç teması.

Demo Site: TIKLA

Ücreti: 10 TL

Ödeme : Paypal

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Böyle temalar adsense tarafından yasaklı diye biliyorum ama hayırlı satışlar...

BlaxeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Böyle temalar adsense tarafından yasaklı diye biliyorum ama hayırlı satışlar...

Kema Kuralal İhlali Yapmıyor. Herşey Kurallara Uygun. Adsense Konularına Bakarsanız Google'dan Uygun Olduğunu Göreceksiniz.

temada küçük bir sorun var menü kaymış :(

Hangi Menü Kaymış Acaba ? Bende Normal Görünüyor Çünkü. PM'den Bir ss Alabilirsem Hemen Düzeltirim.

kaiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ie de menü kaymis arkadas dogru söylüyor sag taraftaki adsense reklamlari son eklenenler kisminin altindaki konu sayilarininda altinda gözüküyor.

Edit:

Öneri:
Meyhana banneri ile 728x90 adsense reklam kodlarinin yerini degisirsen daha iyi sonuc alabilirsin.

Dogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence güzel tema, kural ihlali gibi bir durum söz konusu değil.
Bu arada yanlışlıkla reklama tıkladım :D

BlaxeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Düşün Artık Sen Bildiğin Halde Yanlışlıkla Tıkladın :) Birde Hitli Bir Sitede Getirecek Kazancı Düşünün :)

BlaxeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Teşekkürler.
Bu arada ie de kayma yapmasının sebebini henüz çözemedim. şuanda işyerinde olduğum için pek bakamıyorum. müsait olduğumda düzelticem.

Ekleme: IE'deki Kayma Düzeltilmiştir. Temada Şuanda Görülen Herhangi Bir Kayma Yoktur ;)

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Üstteki reklam (728x15 boyutlu) SET bar şeklinde durduğundan "Google" buna izin vermiyor. Şöyleki benim de bir sitem bu yüzden kapatıldı.

İyi satışlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5