İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazanclar artacak !

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haber:

TURKTICARET.Net tarafından hazırlanan Web Hosting, Sitekolik, Webkolik, E-işkolik gibi hosting, e-pazaryeri ve web tasarım hizmet paketlerini satın alan herkes, 50 YTL değerindeki Google AdWords reklam hizmetini ücretsiz olarak kullanabilecek. (Kaynak Haberturk)

Reklamlar arttikca Turkmasterlerin kazanci da artacak dogal olarak.

Iyi Calismalar

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burada turkticaret arka planda kaliyor. Google`la varilan anlasmaya gore yukaridaki belirtilen paketlerden birini alan 50YTL adwords kredisi aliyor. Buna bagli olarak sitelerde daha cok reklam cikicak arti anahtar kelimelerde rekabet kizisacak.

Umarim anlatabilmisimdir.

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hööööööööö

Hööööööööö Türk ticaretmi boşverin o şirket işin içindeyse hayır gelmezzz:D

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
+ olarak 50 ytl lik kredisi bitenlerin arasında adwords ün tadına varıp devam etmek isteyecek bir çok firma olacak. gerçekten güzel haber..

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
bunu ayarlayan türkticaret olacağına niye biz bütün webmasterlar (veya site sahipleri) değiliz? bu adsenseden para kazanmak isteyen biz isek adwords e insanları bizim de teşvik etmemiz lazım

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
asıl fiyat artışı yahoonunda bu işe girmesiyle olacak
nasıl olacak diye sorarsanız rekabet artacak yahoo veya google benim reklamımı göster diye webmaster ı etkilemeye çalışacak. Yahoo nun şu an hizmeti var ama Türkiyeye yok ama altyapısı hazırlanıyor yakında yahoo adsense yi de görürüz webde

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahoo biraz zaman alacağa benziyor. Bana kalırsa publisher yayınını betadan çıkarttıktan sonra önce yahoo.com.tr'yi düzenlemeleri gerekir.

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google turkticaret ile ortaklığa girdiyse tmm kesin Türkiye ban yer :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
ayantas' Alıntı:
asıl fiyat artışı yahoonunda bu işe girmesiyle olacak
nasıl olacak diye sorarsanız rekabet artacak yahoo veya google benim reklamımı göster diye webmaster ı etkilemeye çalışacak. Yahoo nun şu an hizmeti var ama Türkiyeye yok ama altyapısı hazırlanıyor yakında yahoo adsense yi de görürüz webde

Pazardaki dukkan sayisi artinca, dukkan sahipleri degil, musteriler kazanir.
Burada dukkan sahibi webmasterlar, musteriler de reklam verenler.
Yahoo ve digerleri piyasaya girince webmasterlarin kari ve reklam fiyatlari dusecektir.
Yahoo ve digerleri piyasaya girdiginde webmasterlarin tek kari, bekli, komisyon oranlarinda olacaktir. O da, eger gunluk kazancini yuzlerce dolar ise, degil ise pek fark yaratmiyacaktir

D

dnturkey

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:
Pazardaki dukkan sayisi artinca, dukkan sahipleri degil, musteriler kazanir.
Burada dukkan sahibi webmasterlar, musteriler de reklam verenler.
Yahoo ve digerleri piyasaya girince webmasterlarin kari ve reklam fiyatlari dusecektir.
Yahoo ve digerleri piyasaya girdiginde webmasterlarin tek kari, bekli, komisyon oranlarinda olacaktir. O da, eger gunluk kazancini yuzlerce dolar ise, degil ise pek fark yaratmiyacaktir

hıms sanki kendi tezini kendin çürütmüşsün.

dükkan sahibi Bizi demişsin. kazançlarımızın düşmesi için yeni dükkan açılması gerekir. fakat yahoo ve microsoft işin içine girerse yeni dükkan açılmış olmuyor. bizim için yeni ajans oluyor. ajanlarda daha çok kullanılmak için bize daha cazip fiyatlar sunmak zorundalar... :)

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw bizim kazançlar artar kafanıza takmayın. olay su: google'un reklam verenden kendine aldığı oran düşecek - bize arttıracakki gidip yahoo'nun yüksek oranlarını seçmeyelim diye.
2 firmada aynı yöntemi izleyecek::: bu arada bana sorarsanız, yahoo'nun gelişi çooooooook uzun. yahoo TRye pek önem vermedi şimdiye dek - ve daha avrupaya bile yayılamamış bir reklam hizmeti bilmiyorum yani belki avrupa kapsamına bizide alırlarsa başlar. öbür türlü MSN gelir yahoo gelmez daha...

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rekabet her zaman bizim işimize yarayacaktır.

yahoo piyasaya girince kendine müşteri bulmak için reklam yapacak. böylece müşteri sayısı artacak. googlela da daha çok müşteri ve daha kaliteli reklam yayını için yarışacak. bu da her açıdan bize yarayacak.

işletmeci konştu :)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
neler getireceğini önceden kestirmek güç, rüzgarın yönü her iki tarafa da esebilir. ben de aslında daha en başında beri iyinet admin gibi düşünüyorum.google ve yahoo nun webmaster kapma savaşı olacağı kadar reklam veren kapma savaşı da olacak. web e reklam veren sayısı belli, bu sayı artmazsa bizim kazançlar artmaz. google yahoo belki komisyon oranı yükseltecekler ama kazancımız kaybettiğimizin yanında komik kalacak. ayrıca dükkan müşteri vs modeli de doğru. daha önce açtığım bi başlıkta bunu anlatmaya çalışmıştım, reklam veren sayısını artırmak için firmaları web e reklam vermeye yönlendirmeli diye. müşteri ne kadar artarsa bizim kazancımız da o kadar artar. dükkan arttıkça da bizim kazancımız düşer, ve herkes ben de dahil olmak üzere sitemizde google adsense üyelik programı için reklam yayınlıyoruz. bizim gibi sitesine adsense koyanların sayısı artınca tıklama fiyatları ve gösterim oranları çok düşüyor. google, msn yahoo, kim girerse girsin bu çok şey değiştirmeyecek. bi daha hatırlatayım kazancı artırmanın yolu bu sistemin firmalara tanıtılması, aslında bunu anlatmak için google, türkiye gibi ülkelerde tanıtım seminerleri falan yapsa ya da gazetelerden birini çağırıp bilişim veya ekonomi haberiymiş gibi bir roportaj verse bizim işler iyice açılır.
sinüzitim azdı gene başım ağrıyor, umarım anlatabilmişimdir bu kafayla :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5