İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazançlar Düştümü

F

Fox_Zener

Misafir
Arkdaşlar Sizlerinde Kazançları Düştümü 400 Tıka 20 Usd Alırken Şu An 5 Usd Gibi Ufak Bi Mebla Kalıyor Sizdede Öylemi
:(

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de dün artış oldu düzelir birkac güne merak etme

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
rekabetçi reklam filtresini bu gibi durumlarda kullanabilirsiniz, benim gerçekten çok işime yarıyor. abidik kubidik siteleri engelleyin. 1 cent'e reklam verip ana sayfası full adsense olan siteler dolu. yani 1 verip 5 alıyorlar. bu tip siteleri engelliyorum.

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
200e yakın tıklamaya 10$ civarı alırken şimdi bu rakam 1$ a düştü. 2.5 haftadır böyle gidiyor.

F

Fox_Zener

Misafir
rekabetçi reklam filtresi var genellemde sanırım düşüş var :( beklemekten başka çare yok

erolife

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende de aksine 2 katına çıktı kazanç. Bunun nedeni google'ın gönderdiği ziyareti sayısındaki yükselmedir sanırım ama 1 haftadır normal kazancımın 2 - 3katını kazanmaya başladım.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim kazançlarım normal seyrinde. Rekabetçi reklam filtresi kullanmaya başladığımdan beri ortalama tık başına 0.1 $ alıyorum. Sizde kullanın arkadaşlar. Faydasını göreceksiniz.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tıklayan kalmıyor ozamanda. ben bidefa birkac siteyi kaldırdım hergün reklamı cıkan siteleri ve sonucunda 400 tıkdan 170 felan kalmıstı. kazanlarda düsmüstü tabi.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaliteli reklam ve az tık ile iyi kazanç elde diyorum. Tıklama fazla olması riskli bence.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar iyi hoş diyorsunuz da , bu firmaların ne kadara reklam verdiğini , hangisinin dandik firma olduğunu nerden bilecez ki? mesela afiş reklam kullanıyorum 468*60 ve site isimleri gözükmüyor ee tıklayıp da bakamıyoruz malum ban olayı var.. peki nerden bilecez hangisi az veriyor hangisi iyi veriyor?

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar iyi hoş diyorsunuz da , bu firmaların ne kadara reklam verdiğini , hangisinin dandik firma olduğunu nerden bilecez ki? mesela afiş reklam kullanıyorum 468*60 ve site isimleri gözükmüyor ee tıklayıp da bakamıyoruz malum ban olayı var.. peki nerden bilecez hangisi az veriyor hangisi iyi veriyor?

reklam baslıklarından anlayabilirsin
corap satanla anakart satan bir olmaz mesela ;)

musduzen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ankart satan pc firması % 10 kar eder corap satan % 100 kar eder dışarıdan anakartcı karda gibi görünsede alakası yok meslek ayağa düştü. nerden biliyorsun diyecek olursan bilgisayar firmam var.

reklam baslıklarından anlayabilirsin
corap satanla anakart satan bir olmaz mesela ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5