İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazançlarım düştü

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hitler bendede arttı ama verdiği paranın kıymeti yok 200 tıka ortalama 4 dolar alıyorum. normalde 8 in altına düşmezdi 200 ortalamaya..

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genel birdüşüş var arkadaşlar,umarım uzun sürmez...

NiQuitinCQ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede aksine hit yukseldi kazanc düştü buna bağlı olarak tıklamalarda azaldı daha onceden 350 tıklama oluyordu benim aklıma gelen acaba turkce sitelerde cıkan yabancı reklam tıklamalarını google saymıyormu acaba boyle bişi yapabilirmi sizce google

ben de bu olayı gozlemledim. Yabancı reklamlarda bi sorun var.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen büyük düşüş var. inşallah en kısa sürede düzelir. troy seninkini
gördüm halime şükrediyorum. bendede aynı tıklama oranı var ama seninkinden yüksek.

bence genel bir düşüş yok google hesaplara ayarlama yapıyor. Benim

94.128 4.054 2,09% US$ 0,09 US$ 18,43

ben çare bulamadım, adam gibi sponsorda bulamadım. ecpm 0,40lardan 0,04 e düştü bir günde birdaha da düzelmedi.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla eğer google dil ve ülkeye göre reklam gösterimine başlamışsa bence doğru yapmış, kazançlarımız düşmesine rağmen bence bir yol bu, adam çinçe reklam veriyor misal türk bir siteden tıklanması bence saçma

gerçi adworsdten dil ve ülke seçimi var ama biliyorsunuz adwordsu etkili kullanan insan sayısı çok az

aynen bende de 3 yada 4 te bir oranına bir düşüş sözkonusu

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen yaw.

Benim ekim'e kadar günde 2$ kazanırdım.
Geçen ay (Kasım'da) günlük 7$' nin altına inmedim. (Geçen ay rekorumu kırdım)
30 kasımdan beri aynı Tıklamaya 2$ alıyom. :(

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen büyük düşüş var. inşallah en kısa sürede düzelir. troy seninkini
gördüm halime şükrediyorum. bendede aynı tıklama oranı var ama seninkinden yüksek.

ben ağlanacak haldeyim, birkaçgün kaldırdım yine düzelmedi. Bir günde ecpm 0,32 den 0,07 ye düştü birdaha da düzelmedi.
5970 tıka 28 dolar nasıl :(

G

GoogleGUY

Misafir
Bende de son 3 gündür düşüş var hem de şimdiye kadar yaşamadığım miktarda. Bu değişiklik doğal bir değişiklik değil. Yani reklamverenlerin eğilimleri bu denli hızlı değişmez. Google algoritmada oynama yapmış olmalı.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
az once bakıma girdi adsen inşallah bakım sonrası duzelir

N

NRT

Misafir
Google yeni bir projeye girecektir ondan dolayı para gereklidir biz gerekli yardımı yapmış olacagız google amcaya :)

S

SupRAdyN

Misafir
Google bugunlerde cok kasıyo bunlara hazırlıklı olun banlanmalar olabildigince arttı. adwords hesapları eskisi gibicalısmıyo adsense kazancları dustu. kimse adsense kazancına guvenipte borclanmasın derim allah yardımcınız olsun 1 ayda 3 ban yedim daha adsense kulanmıcam. herzamanki alısılmıs abd oyunu bu yemliyolar sonrada banlıyolar yok reklam verene geri ödeyeceklermiş parayı. hepsi bi oyundan ibaret. bunlar sahsi fikrim kimseyi yanıltmıs olmayayım.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Google bugunlerde cok kasıyo bunlara hazırlıklı olun banlanmalar olabildigince arttı. adwords hesapları eskisi gibicalısmıyo adsense kazancları dustu. kimse adsense kazancına guvenipte borclanmasın derim allah yardımcınız olsun 1 ayda 3 ban yedim daha adsense kulanmıcam. herzamanki alısılmıs abd oyunu bu yemliyolar sonrada banlıyolar yok reklam verene geri ödeyeceklermiş parayı. hepsi bi oyundan ibaret. bunlar sahsi fikrim kimseyi yanıltmıs olmayayım.

aynı pc'den hesaplara bağlanırsan 1 ayda 5 defa da ban yersin...

S

SupRAdyN

Misafir
aynı pc'den hesaplara bağlanırsan 1 ayda 5 defa da ban yersin...
aynı pcden baglanmadım aynı Ip dende baglanmadım hesaplarda hepsi farklı isim ve soyisim oldugu halde banlandım. belki birieri siteme girip arka arkaya tıklama yapmısta olabilir. ama su varki gercekten adsense eskisi gibi degil bu son aylarda.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İnşallah dile göre reklam sistemine geçilmez. Çünkü benim bazı sitelerime yurt dışından çok sayıda türk girmekte. Türkçe reklamlar zaten çok az vermekte. Ve bazen yabancı reklamda çıkıyor ancak çok veriyor. Örnek olarak www.deltaelk.com diye bir site var sizde çıkıyormu bilmem türk reklamdan daha az veriyor tıklamaya.

Umarım düzelir yoksa bu şekilde yürümez .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi