İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazançlarınız/Kaybettikleriniz

L

LNWServers

Misafir
bu hyip işine daha bir hafta oldu başlayalı daha önceden non-hyip sitelerinde işlem yapıyordum fakat ilginc olan her benim gibi kazanıyor mu ?

1 hafta içinde 2.000 $ a yakın para kazandım ve bir sürüde yatırımda olan param var tabi kaybettigimde oldu mesela great-award.com

Account Balance: $0.79
$0.78 of e-gold
$0.01 of StormPay

Earned Total: $1,027.79

Ödendi gorunuyor fakat e-golda ödeme yok :(

Siz ne kadar kazandınız veya kaybettiniz ?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Ben henuz! bu islere girmedim ama bu gidisle herkes isi gucu birakip bu yola girecek gibi gozukuyor...

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla senin gibi cok buyuk paralar riske edemedik :)
p4itoo bizi üzmez 3-4 gün sonra öder ise gayet iyi olur. 5df de de bi yatırımız var. Ay sonunda öldürmeyecek-güldürmeyecek bir minik kazanc sağlayıp bereket versin de diyede biliriz. Tam tersi de mümkün. Ama şu an p4itoo için bayağı heyacanlıyım. Kimi ödeyecek kimi ödemeyecek diyor göreceğiz. Ancak galiba son ödemeleri yapıp gidecekler.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinetadmin' Alıntı:
Ben henuz! bu islere girmedim ama bu gidisle herkes isi gucu birakip bu yola girecek gibi gozukuyor...

turkish hyip ler de başladı, turkler benimsedi mi korkacaksın. Yandı bu sektör.

L

LNWServers

Misafir
İlk vurgunu 7days ten yaptım ve çekildim zaten artık gitmeye basladılar yavas yavas vurgun yapıp kacmak en iyisi ;)

@iyinetadmin haklısın valla

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1c bile kazanmadım. ama allahtan buyuk paralarda yatırmamıştım.

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
?

290$ suana kaddar kazandığım
200$ p4investingtoo bekliyor
60$ 5dayfunds bekliyor

kaybettiğim: 50$ jkfunds.com (burdan kaybettim)
bu işe başlama sermayem 100$ 2 haftada paramı baya katlamışım sonuç bu...

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
: )
gidin siteleri güncelleyin hyipe başladigimizdan beri elimiz paslandi ehuehu yoksa google örümcekleri gelmez hee: ) gerci ben kendimi kaptirmadim da.

L

LibRa

Misafir
valla bu aralar bi hyiptir gidior :vuran iyi vurucak patliyanda iyi :D

H

HeeySen

Misafir
pacey666' Alıntı:
290$ suana kaddar kazandığım
200$ p4investingtoo bekliyor
60$ 5dayfunds bekliyor

kaybettiğim: 50$ jkfunds.com (burdan kaybettim)
bu işe başlama sermayem 100$ 2 haftada paramı baya katlamışım sonuç bu...

150$ suana kaddar kazandığım
440$ p4investingtoo bekliyor
120$ 5dayfunds bekliyor (6.gün)

kaybettiğim: 5$ great-award.com (burdan kaybettim)
bu işe başlama sermayem 50$ 3.5 haftada paramı baya katlamışım (bekleyenler gelirse tabi) sonuç bu...

V

vamp2

Misafir
e-gold umdan calınan (kesin hyip bi site gozune kestirdi) =205
bekleyen =750

p4itoo dan ben umidi kesmeye basladım 5df da odeme yapar cekilir gibi geliyo Turk fantazisyenlerin bu ise bulasması cirkin oldu hakkatten bu saatten sonra hyipten cok autosurf derim , ayrıca artık sitelere girerken ince eleyip sık dokuyun kendi arastırmanızı kendiniz yapın sitelerin anasayfasında yazılan yatırılan cekilen zırvalarına inanmayın herkesin ipiyle kuyuya inmeyin ve en onemlisi butun bu olaya qumar gozuyle bakın kimse gelecek planları falan yapmasın biraz hayalci bi milletiz , kimse 20-30 doalrı katlıyarak zengin olmaz herkes gunluk isine asılsın kazanırsanız ınızla iyi gunlerde yersiniz insallah kaybedersenizde canım sagolsun diyip uzulmemeyi bilin herkese kolay gelsin

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hep zzarar. daha hiç bir hyipten 0.01 dolar kazanmış deilim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5