İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazançlı Bir Ortaklık Sistemi - Üye Başı 1 $

MartinPalermo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Flycell

Sistemimiz cep telefonu numarası ile webden üyelik şeklinde çalışmaktadır.

Sitelerinize yerleştirdiğiniz bannerlardan giden ziyaretçiler cep telefon numaralarını yazıp üye olduktan sonra sizin hesabınıza ücreti geçmektedir.

Onaylanmış Üyelik: Kullanıcının operatörlerden gelecek SMS ile PIN kodunu Reklamveren’in web sitesinde başarılı bir şekilde girmesi veya istenilen mesaj metnini belirtilecek numaraya göndererek abone sürecini tamamlanmasıdır.

Sitenizin 1 ay içinde yapacağı abone sayısı:

0 - 1000 ----------1$+KDV
1001-3000-----------1,25$+KDV
3000+----------------1,50$+KDV

yukarıdaki tabloya göre fiyatlandırması yapılacaktır.

Fatura kesebilen web sitesi sahipleri için birim fiyat üzerine %18 KDV oranı eklenecektir. Fatura kesemeyen web sitesi sahiplerinden ise %15 kesinti olacaktır.

ilk ödeme 25 ekimde yapılacaktır.

Ödemeler her ayın 25-30 u arasında yapılacaktır.

Ödemeler banka havalesi/eft/paypal olarak yapılacaktır.

İyi Çalışmalar...

Hemen Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam olarak hiç zor durumda olan falan var mı? Bu reklam programı iyi mi yani? Posta Çeki yok mu?

Commercial

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Flycell le uzakdan yakından alakası yok ki arkadaşım bunun site bile fly değil içeriksel olarakda farklı senin verdiğin link flycell in değil http://teleint.net/ linki yapmayalım böle basit oyunlar yakışmıyor.

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Flycell in teleint ile bir alakası yokki, flycell başka firmaya ait.

oyunlar99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teleint Fycell'in reklamlarını yayınlıyor. İyi aslında 1 $

soldiertr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben teleint kullanıyorum 1.75 lead veriyor 32.5 dolar oldu önceleri 2 dolar veriyordu lead başına aracı bir firma ama iyi paralar kazanabilirsiniz daha ödememi almadım bugünlerde gelmesi lazım ama

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5