İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazandıran,ödeyen,karlı sponsorlar ve diğerleri..

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumda görüyorum hep ' hangi siteler iyi kazandırır,hangileri ödeme yapar,nasıl para kazanırım bu sitelerden ' vs.vs..

Şuana kadar çalıştığım bütün sponsorlar hakkında olumlu/olumsuz yorumlarımı ve tavsiyelerimi okuyarak,sponsorlar hakkında fikirleriniz olabilir..

1- Kitapyurdu.com (ödeme almadım) kesinlikle önermem.55 ytl kadar bakiyem içerde kaldı.Üye olurken tık başına diye üye oluyorsun,bakiyen geliyor,ödeme istiyorsun en az 6 kitap satmalısınız diyorlar,paranın üstüne yatıyorlar.

2- Kalbimde.com (ödeme aldım) forumdakilerin %70'i kalbimde.com ödeme yapmıyor dediği için aylarca kullanmadım,son 3 haftada üye olayım dedim,2 haftada 30 ytl bakiyem oldu,5 gün önce mail attım ödeme için ve bugün sabah hesabıma girdiğimde paranın aynen yattığını gördüm.Kesinlikle öneririm.

3- Ultrasponsor.com (ödeme aldım) defalarca ödeme almışlığım vardır.Şu aralar zor günler geçirselerde,Türkiye'deki sayılı sağlam sponsor sitelerinden birisidir.

4- Google Adsense (ödeme almadım) tabiki, henüz ödeme almadım ama genel olarak kendi çapında dönen reklamların sonunda sorunsuz ödeme alınabildiğini (en azından alabileceğini) görüyorum.

5- Gittigidiyor.com (ödeme aldım) 50 ytl kadar bakiyeniz olunca,hemen yolluyorlar,ödemeler kolayca geliyor.Ben 2 günde kabül edilmiştim ama 3 aydır onay bekleyen siteler var.İçeriğiniz özgün olmalı ve siteniz reklamlarla dolu olmamalı.2 günde sisteme dahil edilmek zor değil.

6- GarantiArkadas.com (ödeme aldım) 3 kere kadar sorunsuz ödeme aldım ama şu aralar kazancım yarıya indiği için hemen hemen tüm sitelerimden kaldırdım reklamları fakat piyasada bu işi gerçekten çok abartan kişiler var.Sitesini tamamen kapatıp garantiarkadas reklamlarına boğmanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum (başka kazancı yoksa ayrı tabi)

Tüm webmaster arkadaşlara kolay gelsin,bol kazançlar,yeni sponsorlar ile çalıştıkça eklerim
wink15mn1ra6.gif

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam 1 ay oldu hesabım açılalı , eski değil yani , site reklamlarla dolu değilse , içerik özgün ise 2-4 gün içinde hesabınız aktif edilebiliyor..

osmaniyeweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben forumdenizi.net e o kadar başvurdum ama reddedildi.. anlıyamadım doğrusu

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hemalhemsatta öyle gittigidiyor öyle mi bilmiyorum. onaylanan bi sitenin reklam kodlarını başka sitede yayınlayabiliyormuyuz ?

BeyazTavsan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son tecrübeler nedir ?

Merhaba,

Kitapyurdu.com için değişik yorumlar var ama çoğu eskiydi. Şu anda kitapyurdu.com'u kullananlarda bilgi alabilir miyim ?

Bir de, kitap için satış ortaklığı sitesi sadece kitapyurdu.com mu var ? Tavsiye edebileceğiniz başka Türkçe kitap satan site yok mu ?

hergunkampanya

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Kitapyurdu ortaklık sistemini 6-7 yıl önce kullanmıştım ve hesabımdaki paralarla siteden kitap satın almıştım. Hiç sorun çıkmamıştı.

Ondan sonra site işlerinden birkaç yıl uzak kaldığımdan pek kullanmadım. Şimdi www.hergunkampanya.com sitem için tekrar başvurdum ve kabul aldım. Sorun çıkacağını zannetmiyorum. En kötü ihtimal siteden kitap alırım :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ben gittigidiyora başvurdum ve çok gariptir 7-8 saat içinde yanıt verdiler.Ama onaylamamışlar.İçerik özgün reklamlarlada dolu değil günlük 2500 sayfa gösterimi var neyi beğenmedilerse.Mynet adlikte kabul etmemiş oda beğenmemiş.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ben gittigidiyora başvurdum ve çok gariptir 7-8 saat içinde yanıt verdiler.Ama onaylamamışlar.İçerik özgün reklamlarlada dolu değil günlük 2500 sayfa gösterimi var neyi beğenmedilerse.Mynet adlikte kabul etmemiş oda beğenmemiş.

Gittigidiyor o konuda çok titiz davranıyor.Sadece hit ve içeriğin özgün olmasına bakmıyor... Eğer bu bağlmda siteleri değerlendirselerdi kullanıcı sayısı gerçekten çok olurdu. Çok farklı kriterlerer bakıyorlar. Galiba popülerlik ve özgün tasarım, logo vs... bunlara göre de değerlendirme yapıyorlar.

MYNET için ise bir tane bayanın mail adresi vardı. Tam olarak neydi hatırlamıyorum. ama forumda bir yerler de mail adresi var. Ona direk mail gönder. Sitem bu neden kabul edilmedi. Bir daha inceler misiniz. vs... gibi bir talepte bulun. bu şekilde onay alabilirsin... Ben böyle almıştım çünkü ...

Ama MYNET'i pek tavsiye etmem :D

Kolay gelsin...

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yatakvipi es geçmemek lazım ödeme garantisi saglam yani;)

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve genelinde saglam iş yapıyorlar ama bazı çıkıntılık yapanlar oluyor ş vereni kötülüyorlar

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
randevum, ne yapıyor ne ediyor ödüyor..

hemalhemsat, önermem. forumda ararsanız görürsünüz sebebini..

kimdio, uzakdurun (kesinlikle..)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5