İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kazandıranlar

Strathmore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba , son 3 gündür google adsense'nin türkçe içerikli siteleri çürüttüğü ve 400-500 gibi tık oranına 5-7 $ verdiği için bir çok arkadaş yabancı içerikli siteler hazırlamaya yönelicektir. Şimdi belli başlı kriterler sunuluyor yabancı içerikli site yapmak için ama kesinleşen şu çok daha iyidir bunu tavsiye edebilirim (kendim kullanıyorum diyen) birileri çıkmadı malesef. Söylemek istediğim şudur ki paylaşırlar mı bilmiyorum ancak yabancı içerikli site hazırlamış olan ve kazancı iyi olan arkadaşlar bahsi geçen site adreslerini burada verselerde ben ve benim gibi bir çok arkadaşda bu içeriklerden esinlenerek kazanç ortalamalarını oluşturup verilen örnek siteler arasından ideal olanı seçip o kriter için geçerli ingilizce içerikli site oluşturulmasına yardım edilse ? Neticede bir paylaşım platformu içerisindeyiz , herkes dün bu soruyu soran başka arkadaşlar gibi daha tecrübesizdi zamanla kendi kendine araştırarak , ya da paylaşanlardan öğrenerek kendilerini geliştirip daha iyi konuma geldiler.. Umarım bu mesajdan sonra kazanan arkadaşlar kazandırmak içinde yardımcı olurlar.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hiiiiiiç uğraşma kimse kazandığı paraya ortak istemez

adresleri vermezler ( bazı çekemeyen salaklar girer 50 defa tıklar banlattırır

http://uv.bidtool.overture.com/d/USm/search/tools/bidtool/index.jhtml (bu adresten bak hangi kelime ne kadar ediyo ( o'na göre bir konu seç )

sonraaaa makale yaz ingilizce ( orjinal içerik olsun kopya içerik ile hiiiiç bişey kazanamaazsın )

git bi wordpress kur gusel bi domain al sağlam seo yap dizinlere kaydet adwords reklam ver ( 1 /4 kazanma şansın var )

biraz daha araştır tavsiyelerim bunlar....

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2 ay önce seonun adını bile duymamıştım ve google'den adsense yoluyla para kazanıldığınıda.... google yi sadece arama için kullanıyordum

ama şimdi google amca bana günde 2-3 dolar kazandırıyor. Ve hala acemiyim.

nasıl yaptın dersen; bu forumda günde 8 saat geçirdim. önemli önemsiz ne varsa okudum ve özetini çıkardım. çıkardığım özeti web sitelerine ekledim

diyeceğim o ki; forumda bana hangi keywords veya hangi içerik çok kazandırır diye sorma. cevap alamazsın. paylaşmayı istemiyoruz+kimsenin önüne bunlar hazır gelmedi. Herkes çok uğraştı ve öğrendi.

yanlış anlama ama eğer biraz zekiysen, yorum kabiliyetin de varsa, ve internet gündemini takip ediyorsan hangi keywords diye sormana gerek kalmaz.

ama şunu diyebilirim, forumda herkesin ağzında yabancı içerik olarak; sağlık, rent a car gbi kelimeler keywords olarak dolaşıyor.

şşşşşşşşt kimseye söyleme haaa.... :)

Strathmore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim ingilizce içerikli site hazırlama niyetim geçtiğimiz ayın son gününe kadar hergün 25-35 $ arası bir kazanç elde ederken ayın son günü ve bu ayın ilk günü gününden beri 200 tıklamaya 25 $ alırken 400 tıklamaya 5 $ alamama sebebimdir , google çok ağır şekilde baltalıyor neticede.

S

SupRAdyN

Misafir
arkadaslar birazda kendimiz ediyoruz. bakıyorum yabancılarda hic bu konular gecmiyo. adamlar işini yapıyo kimseyle paylaşmadan saten adsense kurallarına göre kazanc sölemekde yasak dert yanmakta. biraz dilimize elimize sahip olalım.
turkwebmasterler kısa yoldan kzanc kapısındalar 2 index atıp ayda binlerce dolarlar kzanmak isteyen cok kişi var. bir olalım ama forumda yada paylasım alanında bu tur konular acmayalım cunku bu konular indexleniyo ve google yetkileleri okuyo. bizim acımızdan iyi olmayan sonuclara varıyo.benim görüsüm bu yanılıyormuyum acaba

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaslar birazda kendimiz ediyoruz. bakıyorum yabancılarda hic bu konular gecmiyo. adamlar işini yapıyo kimseyle paylaşmadan saten adsense kurallarına göre kazanc sölemekde yasak dert yanmakta. biraz dilimize elimize sahip olalım.
turkwebmasterler kısa yoldan kzanc kapısındalar 2 index atıp ayda binlerce dolarlar kzanmak isteyen cok kişi var. bir olalım ama forumda yada paylasım alanında bu tur konular acmayalım cunku bu konular indexleniyo ve google yetkileleri okuyo. bizim acımızdan iyi olmayan sonuclara varıyo.benim görüsüm bu yanılıyormuyum acaba

sen böyle dewam et :D

yabancılar bu konu'da neden konuşsun ya adamların ana dili ingilizce sen nasıl hiç düşünmeden bi Türkçe makale yazabiliyorsan ( yazabiliyorsan tabi ) adamlarda ingilizce yazıyo onun için forumlarda tartışmıyolar

bide bir olalım bu tür konuları açmayalım demişsin sanırım adsenseden gunde 100 $ fln kazanıyorsun paraya doymulsun , paraya ihtiyacın yok ki konu açmayalım diyorsun.......

Kolay Gelsin...

S

SupRAdyN

Misafir
sen böyle dewam et :D

yabancılar bu konu'da neden konuşsun ya adamların ana dili ingilizce sen nasıl hiç düşünmeden bi Türkçe makale yazabiliyorsan ( yazabiliyorsan tabi ) adamlarda ingilizce yazıyo onun için forumlarda tartışmıyolar

bide bir olalım bu tür konuları açmayalım demişsin sanırım adsenseden gunde 100 $ fln kazanıyorsun paraya doymulsun , paraya ihtiyacın yok ki konu açmayalım diyorsun.......

Kolay Gelsin...
amacın nedir bilmiyorum sorunun tartısmaksa o ayrı ben sadece gercekleri yazdım en ufak seyde yok oran dustu yok tıka azveriyo yok isde sukadar tıka su $ vermiş die konu gördünmu sen yabancı forumlarda. neyse bu benim kendi sahsi görüsümdü. benim kazancım gunde 250 $ dan asagı degildi oke.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
amacın nedir bilmiyorum sorunun tartısmaksa o ayrı ben sadece gercekleri yazdım en ufak seyde yok oran dustu yok tıka azveriyo yok isde sukadar tıka su $ vermiş die konu gördünmu sen yabancı forumlarda. neyse bu benim kendi sahsi görüsümdü. benim kazancım gunde 250 $ dan asagı degildi oke.

Allah daha çok versin Kolay gelsin...

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
en çok kazandıran kelimeleri açık arttırmayla satacam :)

kelimesi 1500 $ :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5