İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KAZANMAK ÇOK KOLAY SAECE OKUYUN

onur801

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece Kendi Aramalarınla Günde 3 sterlin kazan!
Yaptığınız arama başına yaklaşık (0,03 sterlin) (0,06 $) veriyor!!
My Search Funds Üyelik
http://www.myhpf.co.uk/apply001.asp?Friend=159284
<<==linke tıklayarak üye olabilirsiniz.

Tek yapılması gereken siteye üye olduktan sonra toolbarı yüklemek..Burada dikkat edilmesi gereken eğer kendi arama motorunuzla kullanmak istemiyorsanız açılış sayfanızı (http://www.mysearchfunds'a üye olduktan sonra ref kodunuzla açılacak olan sayfayı) yaparak da kullanabilirsiniz..Kesinlikle ödeme yapıyor, alınan ödemeyi imzamda görebilirsiniz.Ödemeler ay sonundan itibaren 30 gün içerisinde yapılıyor..Limit 20 sterlin.. Yüksek rakamlara ulaşabilmeniz için kesinlikle uymanız gerektiğini düşündüğüm tavsiyelerim;
- 1'den fazla sanal hesap açmayın, çok ciddi bir kuruluş tespit edilirseniz silerler..
- Günde 100'den fazla arama yapmayın, ve aramalarınızı aralıklarla yapmaya çalışın..
- Yaptığınız aramalardan özellikle sponsor linklerine tıklarsanız kazancınız artabiliyor( ben denedim oluyor)
- Arama motoru İngilterenin google'ı olan Ask olduğu için sonuçlar İngiliz siteleri ağırlıklı çıkıyor, ama amaç çoğunlukla arama yapak değil para kazanmak olduğu için..
- Kazandığınız ref.ler aynen diğer ptc sitelerindeki gibi işliyor..direkt ve indirekt ref.lerinizin yaptığı aramalardan arama başına şirketin gelirinden pay alacaksınız..
Bunlara uyarsanız ve hile yapmazsanız kesinlikle tıklama programlarını katlayabilirsiniz..Ben bazen günde 15-20 arama yaparak bile 1 sterlin kazanabiliyorum..

(1. level):20 ref 100 arama günlük-- 12$
(2.level):40 ref 100 arama günlük-- 24$
(3. level):80 ref 100 arama günlük 48$

Günlük 90$ ve aylık 2700$ ..Bunu yapanlar var..

Ayrıca üye olduktan sonra " Home " sayfanızda "My earnings" yani kazançlarım hergün yaptığınız aramalar üzerinden bir sonraki gün yada bazen iki gün sonra güncellenebilir, şaşırmayın.. Üye olup 50 arama yapıp ertesi gün hanenizde kazanç göremezseniz ertesi gün mutlaka göreceksiniz..
Arkadaşlar emeğe lütfen saygı..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
okudum, 5 cent kazanamadım...
sitelerini de beğenmedim

mdxkah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O siteler forumda mevcut ödeme yapan sağlam siteler forumda küçük bir araştırma yaparsan
hepsinin doğru olduğunu görebilirsin.
5 cent kazanamadım demişsin istediğin 5 cent ile sınırlıysa clixncash isimli site dahi işini görür.
Sitelerimi beğenmediğini söylemişsin yorumun için yinede teşekkür ederim.
Sağlam olduğuna inandığım siteleri ödeme resimleriyle beraber oraya eklemeye devam edeceğim.

onur801

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Welcome, onur guney
Today
Searches: 65
Total to Date
Searches: 124
Earnings: £4.12 *

Arkadaşlar 2 gün içinde hesabıma gelen para bu, şu anda inanın bana gerçekten sağlam bir site olmasaydı sizinle paylaşmazdım aldığım ilk ödemede size bizzat göstericem emin olun. 2 günde oluşan miktar 4.12 paund ytl ye çeviricek olursak yaklaşık 11 YTL civarındadır. konu sürekli güncel kalacaktır bilginize.hepimizin kazanmasını istiyorum çünkü bu site benim değil ve parayı size verende ben değilim denemeye değmezmi sizce? 1 kuruş para çıkmıyor cebinizcen nasıl olsa. deneyin ve görün derim.

denyolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme koyarsan foruma denenebilir yoksa gereksiz bunun gibi binlerce sistem var önemli olan ödeme vereni bulabilmek .

farukii

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen link vermişsinde ingilizce be kardeşim nasıl üye olcaz yalnış bişey yaparsak ne olcak :S:S

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5