İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazanmak için farklı bir yol izleyeceğim.

K

kahvelak

Misafir

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eskiden bunlarla çok uğraştım ama o zamanlar çömez olduğum için hep hile olaylarına yakalandım,şu anda benim bildiğim ve hem downline,-hememail vs.hemde üyelikle iyi para veren www.uniqpaid.com var ayrıca yaptığın her aktif üye için 1$ kaznıyorsun,fakat dikkat etmen gereken şeyleri biliyorsun herhalde ,aynı ip kodundan peşpeşe kesinlikle üye yapma vs. bir çok yöntenm hile yapmadan kazanırsın,aslında bunla ben çalışmadım ama garantipara açıklamasını yapmış destek olmak içinde üzerinden üye olabiilirsin konu ile ilgili açıklama için http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=3777 linkinden alabilirsin kolay gelsin..

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garantiparanın açıklamasına göre birkaç gün içinde demiş tam bilmiyorum ama biraz daha beklemen gerekecek herhalde,bu arada msn indir de iletişimimiz daha kolay olsun

G

garantipara

Misafir
uniqpaid de üye olduğun siteler için kazandığın miktar orada yazan gün kadar sürede hesabına geçiyor ama ay sonuna kadar kullanamıyorsun
ay başında kullanılabilir oluyor ve parayı isteyebiliyorsun
bir kaç gün içinde de e-gold hesabına geçiyorlar

alt üyelerinden kazanabileceğin miktar en yüksek site benim bildiğim apache mail. 10 alt seviyeye kadar alt üye toplayabiliyorsun ve alt üyelerinden kazanabileceğin oranlar % 80 , 60 , 40 , 20 , 20 , 20 , 20 .... ( 20 diye gidiyor ) gibi inanılmaz rakamlar.

http://www.apachemails.com/pages/index.php?refid=garantipara

bol kazançlar :)

garantipara

www.garantipara.tk
www.compareall.tk

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalnız apachemails den ödeme alabilmen için en az bir tane özel üyen olması lazım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5