İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kazıklandığımı düşünüyorum

M

Maksim

Misafir
kazık yediğini cümle aleme duyurmak için mi açtın konuyu anlayamadım hocam :rolleyes:

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
atıp tutan arkadaşlar tutarlı olsun, ben 125 veriyom, 25 de tasarıma, bundan sonra da kendim tek satır kod yazmam. piyasa 50 ytl ymiş. pehhh, hadi hodri meydan.

vaybe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Skeleton' Alıntı:
eğer problem değil ise vaybe, kaç yaşındasın acaba ?
18yşndayım + ozmn paraya sıkışıktım, iş bittikten sonrasında da iyiniyetimin kurbanı oldum, adam habire yeni şeyler istedi bu son dedi yaptıkça yenisini istedi. ev telefonunu vermiş bulundum dk başı aradı evi.

H

HeaDMasH

Misafir
merhaba arkadaslar scripti yaptıran benim bi kere tasarım bana ait tamamiyle herşeyiyle arkadas sadece scripti yapdı vede benim yapdığım tasarımın üstüne oturttu vede eklemek gerekirse arkadas bana ilk konuşmamızda kaç liradan yaparsınn dediğimde 70 ytl demişdi bende o zamanlar böyle bi scripte ihtiyac duyduğum için 50 ytl ye olurmu demişdim vede eklemidşim devamı geldikce yeni şeyler ekleyebiliris demişdim ok demişdi vede 50 ytl de ok wermişdi sonra devam etmek gerekirse arkadas burnundan kıl aldırmıo yani şöyle acıklayım bişey yaptırabilmek için akla karayı secdim kesinlikle tamamiyle cok ters bi insan slms diyorum msn den ne war dien bi arkadas bu yani benmiyim para weren omu belli değil ha derseniz ki cok az wermişsin !! bu fiyatı ben söylemedim ona oo bana söyledi ......... eğer benimle dirrek konuşmak isteyen olursa beklerim msn'e [email protected]

H

HeaDMasH

Misafir
ev telefonu hakkında ise arkadasa güvenmem gerekdi dedim sana nasıl güvencem bari cep nonu wer dedim yok dedi evi wer o zaman dedim ev nosunu werdi bişey olursa o arkadasa nasıl ulaşcakdım ki ben??? ya bunu nasıl acıklıcak??

erhanyeler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 ytl ye bu iş yapılırmı be arkadaşım
yok yapmaya devam edeceksen bana da yap bitane:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5