İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kb.com.tr neden kapalı

afsbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sebeb ne ?? benim yazdığım konular neden siliniyor etik değilsem banlayın..
xx.jpg

ben hala banlanmıyorsam aykırı birşeyim yoktur..

bana dava açıcak olanda varsa buyursun açsın

esayac

bana ait olmayan parasını ödediğim domainimi aldım artık kb.com.trnin
ne mal olduğunu yazıyorum msn den 70 80 kişiye linki atıyorum..
akıneroğlu cevap versin bakalım burda sadece iyinet yok
ben saçmalamıyorum kimse kalkıp ukalalık yapmasın
ip belli yazılan yer belli kendinizi haklı görüyorsanız haklısınız banlayacaksanızda banlayın..

kimsenin hakkı kimsede kalmaz alsın domainleri...............
sonra awbs yi sonra bilmem neyi ti ye almıyorum ben hiç kimseyi :) sizide modlar dava açıcaksanız msn den yada telden ulaşın sabrımı sınayacaksanız ben sabırlıyım..
Kb yüzünden ne işim nede başka birşeyim kalmadı kimseyi zehirlemelerinide istemiyorum buyrun bunuda silin screenleri var elimde tekrar atarım siz banlarsınız ben yine girerim modemi resetlerim ama bırakında millet gerçekleri öğrensin .. tabi sizin bi karınız yoksa :) rant yoksa ki inanmıyorum olsa kb hakkında ki yorumlar silinmezdi..

Gizlen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site bende açılıyor
proxy ile dene bi istersen
gizlen.net/org

Ek olarak kb hakkında duyduklarım hiç güzel seyler deıl, para ile hakkında yazılan olumsuz yorumları hostbul dan sıldırdıgını, r10da teklif ettiğini ama kabul edilmediğini biliyorum.

afsbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10 böyle birşeyi asla kabul etmez böyle ne yapalım banı yiyene kadar yazıcam az önce sildiler şimdide silerler

afsbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu Toplam 8 Üye okuyor. (4 Kayıtlı üye ve 4 Misafir)
afsbilisim, FenaHosting, theersin, Miller

sadece adil olun yeterli kimsenin daha fazla canı yanmasın zorla konu sildim ben burdan sadece bir domain kurtardım onuda gerisi hiç önemli değil

afsbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beni bilen biliyor herkes burda ekmeği için çalışıyor benim ekmeğimle oynayana benim verilicek cevabım budur 2 hafta önce ptesi dava açıcaktım..
domainimi aldım açmadım..
ne ise universalviptr.com.tr bu domaini almıştım kaydedilmemiş aptallık bende neden kb gibi firmadan domain alırsın isimtescil var en babası ne ise bu adam bu domain parasını da inkar etmezmi kayışım koptu..

ucweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site bende de açılıyor fakat afsbilisim haklı kb den çok fazla çeken kişi var hatta google da aratırsanız bile bulabilirsiniz

afsbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi kb açıyor acaba çokmu yüklendik :D ahaha 1 güne kalmaz yine kapanır

hak işte yiyemessin kimsenin parasını ben artık istemiyorum yazdımda logları var konuştuklarımın parayı çıokarayım diye awbsmi bile sat dedim ben o kişiye :D haha çıkıcak daha beter ol inş..

afsbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim elimde awbs var sitede var niye kullanmıyorum yarın bu adamlar paraya aç aç resmen kapatırlar siteyi hoba :D ne oldu afsbilisim yok oldu ben yok olacaksam hiç bişeyin anlamı yok yeterli sanırım msn den link attım ç.dışı takılıyor.. gelsin bi cevaplasın
kanka ya ya serkan ya senin bilmem ne konuşma ... gibi sözleri burdada yaz yada teldeki gibi söyle ah içimi dökücemde nasıl dökücem bilmiyorum işte.. ne ise yalanları birbir çıkar ortaya nasıl olsa

afsbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haha akın eroglu sana sadece guluyorum başka hiçbirşey demiyorum kb deki hesabımı silmiş acaba diyorum domainlere ne oldu :D

ahmetbaskoylu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
söze başlamadan şunu ifade etmek istiyorum. üye olduktan sonra ilk mesajımı bu konuya yazdım. siteyi 1 yıldır üye olmadan izliyorum. çünkü üye olma alışkanlığım ve yorum yazma alışkanlığım pek fazla yoktur. sakın bana kb den para mı aldında böle yazı yazdın die sormayın. çünkü öle bişey yok. zaten akın ve özkan beylede hiç muhabbetim yoktur.
kb ile 1.5 yıldır çalışıyorum. reseller olarak yıllık aldım şimdiye kadar hiç büyük bir sorunum olmadı olanlarıda hemen hallettiler. yıllık bittiğinde devam edeyimmi die çok düşündüm ve 2. yıl da çalışmaya devam ettim. bir çok yerlerde kb ile ilgili o kadar çok olumsuz yazı okudumki acaba benim sitelerimede birşey olurmu diye çok telaş ettim. ama korktuğum gibi olmadı. onun içinde 2. yılda çalışmaya devam ettim güvenerek. şimdi soracaksınız hiçmi sorun yaşamadın. ufak tefek sorunlarım oldu ama hemen hallettiler. şimdide sorun yaşıyorum ama hemen düzelteceklerinden eminim. tek şikayetim ticket sisteminin sadece mesai saatleri içinde kullanabiliyoruz. inş. önceden hiç sorun yaşamadığım gibi bundan sonrada yaşamam umarım....

LeaD_SoLDieR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hosting isi yaptiklarini ifade bu eden arkadaslardan mumkunse uzak durun. Ticaret bu kadar basite indirilebilecek birsey degil, bu arkadaslar gibi. Internetten olsun veya olmasin. Once sozunun eri olacaksin, yaptigin isin arkasinda duracaksin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi