İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KBS Blog Sistemi

ßyJesteR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Yaklaşık 1 aydır bir blog sistemi kodluyorum. Günde 1 saat vs. çalışarak yaptığım bu script php kullanıyor. Daha yeni yeni şeklini almaya başladı. Bende görüşlerinizi almak için bu konuyu açtım.

Demo: http://kbs.byethost4.net

İyi-Kötü düşüncelerinizi söyleyin lütfen. İsminide şimdilik KBS (Kişisel blog sistemi)
koydum. Değiştirebilirim ama.:msp_biggrin:

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
gayet hoş ve güzel tasarım olarak biraz daha güzel bir şeyler çıkarırsan daha güzel olacak gibi

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
sade & güzel, kaynağa bakınca text editörünün kaynak dosyaları var gibi gereksiz diye düşünüyorum .js ve .css dosyalarında ki meta yönlendirme tagıda aynı şekilde, birde 46. satırdaki dive de bi göz at istersen

ßyJesteR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baska dusuncesi olan yokmu eklenti sistemini entegre ettim ve admin panwli bastan kodluyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5