İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kedim Pamuk

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Harbi ya sibirya kurdu salınırmı gezsin diye :D Biri almıştır kuluçkahanesine

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Şimdi size birşey sorucam, kediniz var diye belki anlarsınız beni. Ama sorum sordutan sonra beni hayvan düşmanı olarak görmeyin sakın.

Apartmana bir kedi dadandı ve sürekli kapının önünü pisliyor, bıktım artık. Acaba bunu nasıl engelleyebiliriz. Çamarşır suyu döküyorum ama pek fayda etmiyor gibi. Gene geliyor. Hayvanı öldürmek, bir yerlerini kırmak dışında ki önerilerinizi bekliyorum.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Şimdi size birşey sorucam, kediniz var diye belki anlarsınız beni. Ama sorum sordutan sonra beni hayvan düşmanı olarak görmeyin sakın.

Apartmana bir kedi dadandı ve sürekli kapının önünü pisliyor, bıktım artık. Acaba bunu nasıl engelleyebiliriz. Çamarşır suyu döküyorum ama pek fayda etmiyor gibi. Gene geliyor. Hayvanı öldürmek, bir yerlerini kırmak dışında ki önerilerinizi bekliyorum.

hayvan düşmanlarını barındırmayalım bu forumda !
kınıyorum seni ne kadar caniymişsin be

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
Hayvanı öldürmek, bir yerlerini kırmak dışında ki önerilerinizi bekliyorum.
usta sana tavsiyemm şudur
önce pisiki yakala sonra kulaklarınndan 2 tane çamaşır maanalı yardımyla ipe as 2 gün 2 gece beklesin orda sonra bırak gitsin bak bakalım bi daha geri gelebiliomu gidecegide meçhul gerçi ama neyse :D:D:D:D:eek:ha:

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122

Aliminyum folyo koy veya kolanya dök .Var birsürü kedilerin sevmediği şey bakmak lazım.

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kedi hiç sevmıyorum nedense ama kötüde davranmıyorum uzak uzak memnunum :p

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Senin kedi daha küçük sanırım, yada burnu çok düzgün. Benim gördüğüm iran kedilerinin alayının burnu daha kalkık. Çok tüy döküyormu? Bir ara bende çok arıyordum iran kedisi, sonra vazgeçtim okuduğum yorumlardan.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ciddiyim yaa.Kedimin olduğu zamanlar araştırmıştım vazoların etraını aliminyum folyo ile kaplıyorlar gitmesin diye.Neyseki bizimki kızdığın yere bidaha gitmiyordu.

Kolanyadanda çok nefret ediyorlar öle böyle değil neden bilmiyorum.Tuvaletini yaptığı yere tekrar koklıyarak geliyorlar yok et gitsin kokuyu:D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ciddiyim yaa.Kedimin olduğu zamanlar araştırmıştım vazoların etraını aliminyum folyo ile kaplıyorlar gitmesin diye.Neyseki bizimki kızdığın yere bidaha gitmiyordu.

Kolanyadanda çok nefret ediyorlar öle böyle değil neden bilmiyorum.Tuvaletini yaptığı yere tekrar koklıyarak geliyorlar yok et gitsin kokuyu:D

eğer işe yarıyorsa ben hergün bir ton kolanya boşaltırım oraya, deneyeyim.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Takip edemiyorum artık, kedi bulundu mu? Ne oluyor ya konuya kolonyalar sıçramış ben iyice koptum?

Houston, Houston cevap ver!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5