İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kelime Sayısı Bulma

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
PHP:
<?php 
$cumle = "Linux serbestçe dağıtılabilen, çok görevli çok kullanıcılı UNIX işletim sistemi türevidir Linux Internet üzerinde ilgili ve meraklı birçok kişi tarafından ortak olarak geliştirilmekte olan ve başta IBM-PC uyumlu kişisel bilgisayarlar olmak üzere birçok platformda çalışabilen ve herhangi bir maliyeti olmayan bir işletim sistemidir."; 
$dizi=explode(" ",$cumle); 
$dizi=array_count_values($dizi); 

$kucult = array_map('strtolower', $dizi); 

array_multisort($kucult, SORT_DESC, SORT_NUMERIC, $dizi); 

print_r($dizi); 

?

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
e canım benim kütüphane diğe bir postumuz vardı neden oraya yazmadın.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Kütüphane: http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=29584

DIPNOT: @iyinet e bu konuyu sabitlemesi için özel mesaj göndermiştim ama umursamadı insanların ihtiyacı oluyor bu tür kodlara. kendisinden daha çok önem göstermesini istiyorum.
Aksi takdirde kullanıcılar yararlansın diye verdiğimiz kodlar 2 gün sonra kayboluyor. Buradan bir kez daha aynı şeyi söylüyorum "LÜTFEN KÜTÜPHANE KONUSUNU SABİTLEYİN" .aksi takdirde bir daha yardım yapmak işime gelmeyecek...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Birden fazla bosluk kullanilmissa onlari da sayar bence bu. str_word_count ise yarar tabi neden yaramasin

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Caesar' Alıntı:
Kütüphane: http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=29584

DIPNOT: @iyinet e bu konuyu sabitlemesi için özel mesaj göndermiştim ama umursamadı insanların ihtiyacı oluyor bu tür kodlara. kendisinden daha çok önem göstermesini istiyorum.
Aksi takdirde kullanıcılar yararlansın diye verdiğimiz kodlar 2 gün sonra kayboluyor. Buradan bir kez daha aynı şeyi söylüyorum "LÜTFEN KÜTÜPHANE KONUSUNU SABİTLEYİN" .aksi takdirde bir daha yardım yapmak işime gelmeyecek...

Yanlis hatirlamiyorsam sabitlemistim.
Kusura bakmayin cok mesaj geliyor ozelden, bazen atladigim oluyor, yanit vermemissem lutfen 1 kez daha rahatsiz edin.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
hdogan' Alıntı:
Bu konuda detayli aciklama lutfen...

Yani tehdit olarak anlaşılmış bazı kesimlerce özür diliyorum bunun için anlatmak istediğim yaptığım yardımlar verdigim kodlar 2 gun sonra kayboluyor aynı konu hakkında tekrardan sorunlarını yazıyor insanlar farklı başlık altına bu sefer tekrardan aynı şeyi yazmaya üşeniyorum es geçiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5