İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kelimelerinde sıralaması düşen var mı?

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Merhaba

Bir sitemde ilk sıra ve/de ilk sayfa olan 5 kelimemde, bir kaç sayfa geriye düşmüşüm. Sitemi detaylıca inceledim ve 3 ay içinde yapılan işlemleri teker teker gözden geçirdim. Sorunun benden kaynaklı olup olmadığına baktım. Halı hazırda sorunun benden kaynaklı olabileceği adına bir şey göremedim.

Birde sizlere sorayım dedim. Sizin de kelimenizde düşme var mı? Bir dalgalanma mı oluyor? Yoksa?

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Wmaracında da dalgalanma olduğunu söyleyenler var.
Bende de olumlu bir dalgalanma var

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
Merhaba

Bir sitemde ilk sıra ve/de ilk sayfa olan 5 kelimemde, bir kaç sayfa geriye düşmüşüm. Sitemi detaylıca inceledim ve 3 ay içinde yapılan işlemleri teker teker gözden geçirdim. Sorunun benden kaynaklı olup olmadığına baktım. Halı hazırda sorunun benden kaynaklı olabileceği adına bir şey göremedim.

Birde sizlere sorayım dedim. Sizin de kelimenizde düşme var mı? Bir dalgalanma mı oluyor? Yoksa?

tam tersi bende artış var

Raphael

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Backlink çalışması yaptırdıktan sonra 16. sırada ki sitem 65. sıraya düştü şuan 41.sırada.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
organik hit'le 4. sayfada olan kelimede 3 e cıktım sonra 7 ye düstüm ardından 5 simdi 8 ... son durum ne bilmiyorum bakmıyorum bile..

seoyazilimlari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google sürekli algoritma değiştirmekte şuan en çok dikkatimi çeken doğal backlink kavramı footer backlink ve tüm sayfalardan link alma metodu artık eskisi gibi etki etmiyor gerçek nitelik bir backlink almak için örnek; forum sitesi siteadiniz.com/forum-sitesi.html ve içerisinde sitenizi açıklayan gerçekten özgün olan bir sayfadan almanız gerekiyor bu şekilde yaptığım siteler gerçekten güzel çıkış yakaladı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5