İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kendi adresimden gelen mailler?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arkadaşlar kendi mail adresimden, kendi domainimin önüne eklenmiş farklı adreslerden bana hergün gelen ve başkasına giden boş maillerin önüne nasıl geçebiliriz?

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önüne geçemezsiniz bildiğim kadarı ile.çünkü gönderirken sizin server inizi kullanmıyo.herhangi bir dns üzerinde atıyo ve gönderen olarak sizin domaininizden bir mail adresi yazıyo

N

nothing

Misafir
berbat bişey yabu.. onları silecez diye arada sağlam maillerde kaynıyo bazen

musalpay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk olarak sitede email adresinizi yayınlamayın yayınlayacaksanızda gif yada jpeg olarak yayınlayın.
ikincisi serverınızdan spam kontrolü için bir program kurmasını isteyin. ip adresini algılayamadığı tanımlayamadığı ne idüğü belirsiz mailler spam kutunuza düşsün.

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fake hocam bunlar aldırmayın direk spam/junk layın silin aldırmayın...

L

Limitsiz.Net

Misafir
bu olay benimde başıma sürekli geliyor ne olduğunu merak ediyordum bana sürekli hatun lar mail atıyor ama :)

M

mavidusler

Misafir
Kendime her hafta yüzlerce mail gönderiyorum. Sanırım kendimi seviyorum.

Rabve ve bu bahsi geçen programının yazarını bulabilirsem bunlara zebanilerden bir mail ileteceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5