İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kendi Adsense Reklamına Tıklamak

Q

QuicK

Misafir
paradox' Alıntı:
Yurt dışında 0.04 cent diye birşey yok o sadece Türkiye'ye özel :D evet durum aynen anlattığın gibi 100 den 28bin e çıkmış ve adam kendi mail atmış daha sonra adsense bu konuyu bildirdiği için teşekkür etmiş ve incelemeye almış ertesi günde sorgusuz sualsiz kapamış adamın hesabını adam da kara kara düşünüp buraya mesaj yazmış. Sonra adamlar birden hesabı geri açmış. Tabi o 28bin clickin parası ödenmicektir :D
Bizden biri olsa acaba ne yapardı . Gerci korkudan bizde mail atardık . Bende olaganustu tıklama alıyorum ama sorun yok :) Adamlara gidip ben % 15 + tıklama alıyorum. Nasıl düşürürüz diyecek halim yok :D

P

paradox

Misafir
Azımı açmaz o riski göze alırdım ben olsam %90 farketmezler zaten..

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100den 28000e çıkması pek normal değil ama google a da hak vermek gerek.. Her zaman müşteri haklı olmuyor.. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5