İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kendi Adsense Reklamına Tıklamak

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Acaba Google kendi reklamına tıklama konusunda taviz veriyor mu? Sitemde gezerken, mouse'in azizliğiyle tıklamış oldum ... Umarım biraz toleransı vardır. Bazen oluyor böyle talihsizlikler.. Yoksa yandık ki yandık :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok o kadar da değil. Ki bilerek te tıklayabiliriz ara sıra. Web host sitem var diyelim bir host sitesinin reklamı çıktı tıklayabilirim incelemek için. Sonuçta potansiyel internet kullanıcısıyız.

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öyle ama, biraz önce okuduğum geçersiz tıklama hakkındaki forum başlığı beni yeterince ürküttü. xkare arkadaşım gerçekten sudan sebeplerden banlandığını söyleyince bu başlığı açma gereğini duydum..

Saygılar..

M

M@l@tyasporlu

Misafir
Anadolu' Alıntı:
Acaba Google kendi reklamına tıklama konusunda taviz veriyor mu? Sitemde gezerken, mouse'in azizliğiyle tıklamış oldum ... Umarım biraz toleransı vardır. Bazen oluyor böyle talihsizlikler.. Yoksa yandık ki yandık :)
oho bende çok oldu üstelikte adsense hesabına login olduğum yerde sıçan bu durduğu yerde durmuyor :D hiç bişey olmaz olsa ben olurdum bişeyler :)

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E güzel haber bu o halde.. Evet sıçan yaw. Güzel oldu bu tanımlama ;)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sanmıyorum o kadardan yani sürekli 3-4-5 defa tıklarsan işte bu hile li tıklama sayılrı.. o zaman kork işte.. ama 1-2 tıktan bişi cıkmaz ama daha sonra tekraralaam derim. google bu tık konusunda baya titiz.

M

murme

Misafir
40 yılda bir olur ama ben yapmamaya özen gösteriyorum yinede

ragiax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google bu kadar insafsız olmaz. Ama sende dozunu kaçırma bence. :)

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya mesala bende , sitemde mesala google reklami ilginc oluyor merak icin tikliyorum. Ve de bazen hic denk gelmeyen konular cikiyor.

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya benim anlamadığım şu :) ben girerim kıllıgına birinin sitesine ve devamlı tıklama yaparım. adamın ne günahı var o zaman ?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte burada ip olayı önemli. senin ip en hesabına girdiğinde zaten kayı ediliyor adsenseye. başkası yaptığında sadece geçersiz tıklama olarak sayılıyor. senin bilgisayarının adı ip numaran hepsi adsense sisteminde mevcut olduğu için başkası tıkladığını çok rahat görüyor sistem. sen tıklarsan ama alırlar aşşağı :)

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani demek istediğim şu . 2 gündür makineyi formatlıyorum :) google a ait birşey kalmadı mesela. pc adımıda değiştirdiysem çok rahat yaparım. en azından internet cafeden yapabilirim :) çok ihtimal var yani. ama mutlaka önlem alınmalıdır buna.

şu anda derim arkadaşıma msn'den. atıyorum işte. lovemove a uyuzum. şunun sitesine girip reklamlara 50 kere tıkla. bir başkasına derim. bir başkasına derim ve böyle uzar gider.

cok acayip :)

P

paradox

Misafir
Hesabım yeni açıldığında test etmiştim google ı bu testtende geçemedi ona pahalıya patlamıştı 200 dolar kadar :)

varolaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi canım test ederek 200 dolar haa

O zaman sen hiç çalışma hep test yap :D

Q

QuicK

Misafir
Bende dun yanlıslıkla tıkladım. Birsey olmaz herhalde.
Bunun disinda bugun bir forumda okudum. Adamın normalde 100 tıklaması felan oluyormus bir gün 28.000 olmus. Adamın hesabını kapatmıslar. Adam mail atmıs. Cevap gelmis. Bir kac kez maillesmisler. En sonunda google ikna olmus ve adama 24 saat icinde hesabınız tekrar aktif hale getirilecektir yazmis.
Bunuda burada belirteyim istedim. Yani banlanan kisilerin verileri duruyor. Ve eger hile yapmadıgınıza dair ikna edebilirseniz hesabınız yeniden aktif hale getiriliyor.

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
QuicK' Alıntı:
Bende dun yanlıslıkla tıkladım. Birsey olmaz herhalde.
Bunun disinda bugun bir forumda okudum. Adamın normalde 100 tıklaması felan oluyormus bir gün 28.000 olmus. Adamın hesabını kapatmıslar. Adam mail atmıs. Cevap gelmis. Bir kac kez maillesmisler. En sonunda google ikna olmus ve adama 24 saat icinde hesabınız tekrar aktif hale getirilecektir yazmis.
Bunuda burada belirteyim istedim. Yani banlanan kisilerin verileri duruyor. Ve eger hile yapmadıgınıza dair ikna edebilirseniz hesabınız yeniden aktif hale getiriliyor.

28000 tık dedin değil mi? yanılmıyorum.. Feci bir rakam da... 0.04 dolardan 1120 dolar :) gibi bişicik yapıyor da..

P

paradox

Misafir
Yurt dışında 0.04 cent diye birşey yok o sadece Türkiye'ye özel :D evet durum aynen anlattığın gibi 100 den 28bin e çıkmış ve adam kendi mail atmış daha sonra adsense bu konuyu bildirdiği için teşekkür etmiş ve incelemeye almış ertesi günde sorgusuz sualsiz kapamış adamın hesabını adam da kara kara düşünüp buraya mesaj yazmış. Sonra adamlar birden hesabı geri açmış. Tabi o 28bin clickin parası ödenmicektir :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5