İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kendi Domain Park siteni yap

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
merhaba , gezerken bulduğum bir Domain Park scriptini sizlere sunuyorum..

Script arama motoru şeklinde ve scripte , eğer hesabınız varsa "YPN, Adsense, Amazon, and Ebay , bunları ekleyip domaininizi park halinde ,gelir getirir şekilde ayarlayabilirsiniz..

Script paralı fiyatı$49,90 gibi , kullanmadım , konudaki tecrübeli arkadaşlarında fikirlerini beklerim..

Adsense Demosu:http://www.hkv.net/adsense/

Script

Not: Scriptin iyi bir tarafıda SINIRSIZ domain adresinde kullanabilmeniz.

Powerz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu scriptin parking ile bir ilgisi yoktur.
arama sonuçlarını google api açığı ile çeken bir arama scriptidir..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yok bu parking script değil
arama motoru scripti
ücretsiz olanlarıda vardı bu scriptten. hatta bir ara bi rtane kurdurmuştum sonra ne oldu bilmiyorum. sildim sanırım

Powerz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet yasak. bu tür scripti kullanan siteler hemen sandboxa düşüyor.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Script parking scripti arama scripti değil, google api kullanılarak yapılan arama sonuçları farklı çıkar bir zamanlar goggala.com un yaptığı gibi... Oda bir google api kullanıcısı idi yada google api kullanarak hemen bir arama sitesi kurabilirim farkı anlayabilirsiniz.
Google kurallarına aykırıdır evet çünkü içerik olmayan hiçbir siteye google adsense kodu yerleştirilemez ancak sedo ya park edilen domainlerde sizce içerik varmı? Sedo da google ile ortak bir program yürütüyor.
Bu scriptteki mantıkda farklı bir mantık değildir.
+ olarak arama sonuçlarında eğer birşeyler bulursanız bunu google değil yahoo dan buluyor bknz: altavista.com
Kolay gelsin

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ancak sedo ya park edilen domainlerde sizce içerik varmı? Sedo da google ile ortak bir program yürütüyor.

Demekki halen daha parking olayinin asil amacini anliyamamissin. Bunu her zaman derim. Parkingin asil ama TypeIn lerin degerlendirilmesidir. Mesela pizza.com var. Biri pizza olarak arastirma yapacak. Öncelikle pizza.com a bakar. Sedo da i sitede pizza ile ilgili reklamlar cikarir. Bu sebepten kesinlikle Sedo nun yaptigi legal.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sen sedoda park edilen domainlerin her birinden anlam çıkartabiliyorsan süper ama ben çıkartamıyorum.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sen sedoda park edilen domainlerin her birinden anlam çıkartabiliyorsan süper ama ben çıkartamıyorum.

İşte onlar da banlanıyor.. Normalde Park para kazanama işi değil. Siteni açmayacaksan oraya yönlendiriyorsun ve hit kaybı yaşamaman için sunulan bir imkan. Para kazanmak için park yapılırsa banlanılır.. Sonra da niçin ordan para kazanamadım denir..

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İşte onlar da banlanıyor.. Normalde Park para kazanama işi değil. Siteni açmayacaksan oraya yönlendiriyorsun ve hit kaybı yaşamaman için sunulan bir imkan. Para kazanmak için park yapılırsa banlanılır.. Sonra da niçin ordan para kazanamadım denir..

Tamamen katiliyorum.

Powerz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script parking scripti arama scripti değil, google api kullanılarak yapılan arama sonuçları farklı çıkar bir zamanlar goggala.com un yaptığı gibi... Oda bir google api kullanıcısı idi yada google api kullanarak hemen bir arama sitesi kurabilirim farkı anlayabilirsiniz.
Google kurallarına aykırıdır evet çünkü içerik olmayan hiçbir siteye google adsense kodu yerleştirilemez ancak sedo ya park edilen domainlerde sizce içerik varmı? Sedo da google ile ortak bir program yürütüyor.
Bu scriptteki mantıkda farklı bir mantık değildir.
+ olarak arama sonuçlarında eğer birşeyler bulursanız bunu google değil yahoo dan buluyor bknz: altavista.com
Kolay gelsin
arkadaşım niye itiraz ediyorsun? basbayağı arama scripti googleden yada başka bir arama motorundan çekiyor sonuçları
ne alakası var parkingle :D

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Niçin cevap vermediğimi biliyormusun? Gereksiz yere konuşmak istemiyorum, bu yüzden saçma sapan yerlere çekilsin istemiyorum konu. Karşımdaki insanların ne olduğunu bile bilmiyorum iki satır koddan mahrum kişilerle bu konuda tartışacak değilim.

Okumak çokmu zor?

Kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5