İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kendi hesabimi nasil silerim?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam ben adwords kayit oldum bir ay reklam vermistim simdi istemiyorum cunku bana ikide bir yazi geliyor hesabimda bisey duzeltmem gerekiyor yani banka bilgilerimi ama 3-4 aydir hic reklam vermiyorum ve hesabim 0 yaziyor ama bu ucuncu email geldi hala duzeltmemi istiyorlar bende tam silmek kaldirmak istiyorum nasil yaparim?

buda bana gelen mail duzeltmisim ama faxlamam gerekiyor hesabim 0 acaba yollasam bankamdan bisey cekelermi? ama dogrusu ben hesabimi tamamen kapatmak istiyom....

Sehr geehrte AdWords-Kundin, sehr geehrter AdWords-Kunde,

mit dieser E-Mail möchten wir Sie ein letztes Mal darauf hinweisen, dass die
Schaltung Ihrer AdWords-Anzeigen eingestellt wird, falls Sie Google keine
gültige Einzugsermächtigung erteilen. Es ist nun erforderlich, dass Sie uns eine
Einzugsermächtigung in Bezug auf Ihr AdWords-Konto erteilen, damit Zahlungen
weiterhin per Bankeinzug von Ihrem Konto abgebucht werden können.

Bitte führen Sie jetzt die unten angeführten Schritte durch. Nur dadurch kann
eine Unterbrechung der Anzeigenschaltung verhindert werden:

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildiğim kadarıyla adwords hesapları kapatılamıyor.Gmaile bağlı tüm hesaplarla birlikte kapanabiliyor.

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim şu an hatırımda değil ama forumda aratırsan hesabın nasıl kapandığına dair bilgi mevcut

Edit : nasıl yapıldığını anlatıyorum

panele girdikten sonra Hesabım/ Hesap Tercihleri/ Google Hesaplarında düzenle / Yararlandığım hizmetler - Değiştir/ Hesabı kapat ve ilişkili tüm hizmetleri sil

S

serkanus

Misafir
evet ne mail atması ramsesin dediği gibi yapın silinir
ama gmaile bağlı emailinizle kayıt olduysanız gmail de gider arada dikkat edin :)

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet adwords hesabınız gmail'se yada adwords hesabınız varsa mail adresiniz de adsense hesabınız da kapanır. En iyisi kupon kullanmadan önce bir mynet hesabı alın işiniz bitince de kapatın

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben gmaile uye degilim ama adwords kulandigim email adsensede kulandigim mail ayni simdi adwords dedigin gibi silsem adsense bisey olurmu?

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben adsense malimle adwords hesabı açmadım ama gmail'imle hesap açmıştım sonra hesabı kapamak istedim ama adwords hesabını kaparken mail hesabınızda kapanacak diyince reklamları silip öylece bıraktım. Bence sende reklamları silip öyle bırak Adsensene yazık olabilir

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben de şimdi silmeye çalıştım.
Gördüm ki Google a bağlı tüm hesaplarım silinecek.. Sonra vazgeçtim.
Giriş adını başka bir Google Hesabı ile değiştir .
Başka bir gmail hesabı girdim.
sonra
Google Hesaplarında düzenle »
a tıkladım
Yararlandığım hizmetler - Değiştir
e tıkladım.
Sonra tüm hizmetlerimi sil seçeneğine tıklayamadım :)
Daha doğrusu tıklamadım.
Silinen şey büyük ihtimal ikinci gmail hesabı ve adwords hesabı olacaktır... %99 böyledir.. Ama cesaret edemedim.

Deneyen var mı ?:)

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben adsense hesabımın kayıtlı olduğu mail adresi ile adwords hesabı açmıştım. daha sonra kapatırken aşağıdaki servislerinizde silinecek yazıyordu. orda adsense yazmıyordu. hesabı sildim adsense duruyor ;) :)

ama baya bi tırsmıştım, adrenaline gerek yok :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5