İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kendi Kategorisinde Sayılı Sitelerden

H

Hostsima

Misafir
Doldurulması zorunlu alanlar
Site adresi: www.gizlitarih.com
İstenen minimum fiyat: 250 YTL
Sitenin açılış tarihi: 30.05.2005
Kategori, sitenin içeriği nedir: Tarih ve Tarihde Yaşanmış Gizli Belgeler, Sırlar v.b.
Günlük hit sayısı, kaynak link: 500-750+ | http://extremetracking.com/open;unique?login=gizlitar
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler:
Hosting dahilmidir: Değil
Banlı olduğu sponsor varmı: Yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: Evet
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Yok
PR değeri varsa linki (opsiyonel): PR4
Alexa sıralaması linki (opsiyonel):Alexa Trend/Rank: 967,901
Varsa sitenin aylık getirisi (opsiyonel): 2-3 $ Google Ads

Satıcının eklemek istediği notlar:
Site belirli bir 2 ay kadar kapalı kaldı son 1 aydır yeniden faaliyete geçirdim yalnız sürekli ilgilenemiyoruz eğer sürekli günce tutacak ve zaman ayıracak birileri olduğu zaman hit miktarının oldukca fazla olacağını düşünüyorum.

En yüksek fiyatı veren arkadaşa site satışını gerçekleştireceğiz. 17 Nisan 2007 24:00 Son gün olup istenilen minim fiyat veren cıkmazsa satışı iptal edeceğiz.

iyi çalışmalar.
Yücel YAVUZ

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Boyle bir siyeti devam ettirmrk oldukca vakit alir sanirim, gunde kac saat ayiriyorsunuz?

H

Hostsima

Misafir
günde ortalama gelen maillere cevap ve haber guncelleme gibi 2-3 saatimizi almaktadır.

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başbakanın özgeçmişini görmüş sanırım:)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güzel site olmuş. Hayırlı satışlar..

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Önceden de satışa çıkarmıştınız siteyi o zamanda ilgilenmiştim.Site içeriği çok farklı ama işte iyinetinde dediği gibi zaman ayırmak gerekir.Şuan eğitimim yüzünden ilgilenemem ancak temmuzun 15 den sonra belirttiğiniz fiyata satın alabilirim.Satış olmazsa bana bildirirsiniz.O zaman satmayı düşünürseniz yine görüşürüz.İyi satışlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5