İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kendi Temanizi Kendiniz Yapin!

SanaLCocuK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Artisteer Programı İle Kendi Temanı Kendin Yap

Wordpress için tema yapma siteleri vardı basit olarak kendi temamızı bu siteler sayesinde oluşturabiliyorduk
Artisteer ise çok gelişmiş bir tema yapma programı sadece
wordpress değil bir çok sistemi destekliyor
Wordpress-Drupal-Joomla-Html-Asp.net

1_40.png

İlk olarak programın standart default teması görünüyor üst menü de bulunan seçenekler ile tüm değişiklikleti bu tema üzerinde yapabiliyorsunuz

2_8.png

Suggest Design bölümünde ki seçenekler ile hazır şablonları kullanabiliyrsunuz aşağıda sadece bu bölümdeki butonlara tıklayarak oluşan tema hiç bir ayarlama yapılmadı

3_11.png

Colors & Fonts bölümünde hazır renk font sitillerini kullanabilir değiştirebilirsiniz

4_12.png

Page Layout bölümünde temanızın üst header resim ve menü seceneklerini belirleniyor Columns menüsünde temanın yan menü sidebar özelliklerini seçebiliyorsunuz sol sağ 1 sütun, 2 sütun, 3 sütun
ww
Untitled_1_9.png

Menüde ki diğer bölümlerde temanın tüm ayarları yapılabiliyor arka plan şeffaflığı resim değişiklikleri buton şekilleri renkler yazı başlk sitilleri foter bölümünde ki linkler rss ikonları bir çok seçenek bulunuyor

Untitled_2_5.png

Son olarak üst menüde Export butonuna tıklayıp temanızın php resim vb. dosyalarını oluşturup blogunuzda kullanım için hazır hale getiriyorsunuz fazla söze gerek yok herşey görsel olarak izlene biliyor değişiklikler geri alınabiliyor (üst menü undo redo) ayrıca internet explorer 6 üzerinde ki hataları önlemek için extra sitil dosyası da (style.ie6.css) oluşturuyor temalarınız ie6 üzerinde hatasız görünüyor

ww.png

Download Link : http://hotfile.com/dl/65267282/2e58fc0/artist2.3.rar.html
Password : Yok
Googlede arama yaptım zarzor buldum ve sizlerle paylaşmak istedim

alıntıdır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5