İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kendi Üretimimiz Atatürk Baskılı Kaşkoller..

ronesans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekli dosyayı görüntüle 6481

Ekli dosyayı görüntüle 6482

Ekli dosyayı görüntüle 6483

Ekli dosyayı görüntüle 6484

Ekli dosyayı görüntüle 6485

Fiyat : 1 Adet 15 TL (kargo dahil).
2 Adet 25 TL (kargo dahil)

Bu Kaşkolların tasarımı tamamıyla tarafımıza ait olup, Dokuma Fabrikasında imal ettirilmiştir. M.Kemal ATATÜRK. ve Atatürk ile ilgili herşeyin Unutturulmak, yok sayılmak istendiği bir dönemde, Vatanımızın, Bayrağımızın, Cumhuriyetimizin, kurucusu olan Ata mızı Heryerde görmek istemem sonucu oluşmuştur. Evimde, aracımda, işyerimde, Omuzumda taşımaktan gurur duyuyorum, Kendinize, ve sevdiklerinize en güzel Hediye..... Para kazanma amacı düşünülmemiştir... Gerçekten Param YOK , ama almak istiyorum diyene , Hediye olarak verilecektir... Saygılarımla Ne Mutlu TÜRK üm Diyene..!,
Not: Atatürk konusunun, hiçbir siyasi kesim yada partiye eğilim olarak algılanmasını kesinlikle istemiyorum, Bu satışta Siyaset te istemiyoruz... Atatürk Hepimizin....

kmltyln21

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizde bu durumdan fırsatçılık indiregandi peşindesiniz ohhh sözde ata sevgisi

ronesans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm

Sizde bu durumdan fırsatçılık indiregandi peşindesiniz ohhh sözde ata sevgisi

okuman yazman vardır sanırım iyice okursan ücretsiz gönderebiliceğimizide söyledim oyle kendi kafandakini doğruya saymak yerine ben bunu takmak istiyorum ama param yok yada para vermek istemiyorum yazsaydın kargoyuda cebimden karsılayıp yollardım sana

Ata ile alakalı herseyin baş harfini büyük yaz birde ek bilgi olarak içinde Ata Atatürk ne varsa herseyi büyük yaz Ata sevgisini senden ogrenmiyicem

kmltyln21

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
okuman yazman vardır sanırım iyice okursan ücretsiz gönderebiliceğimizide söyledim oyle kendi kafandakini doğruya saymak yerine ben bunu takmak istiyorum ama param yok yada para vermek istemiyorum yazsaydın kargoyuda cebimden karsılayıp yollardım sana

Ata ile alakalı herseyin baş harfini büyük yaz birde ek bilgi olarak içinde Ata Atatürk ne varsa herseyi büyük yaz Ata sevgisini senden ogrenmiyicem

Sen her imla kurallarına dikkat ediyomusun ? Yoksa sadece atatürke özel bi imla özenimi bu ? Mesela madem senin siyasi bi amacın yok recep tayip erdoğan isminide imla kurallarına dikkat ederek yazarmısın ?

Ayrıyetten bedavada göndersen ben o atkıyı takmam bilader sen canını sıkma.Siyasi bi kesim veya partiye eğilim olarak kabul edilmesin demişsinde buna gerçekten inanarakmı söyledin acaba?Sen ve senin gibi zihniyetler atatürkü siyaset malzemesi olarak kullanmaya daima gönüllü hareket etmişlerdir.Bu yüzden bosuna masal okuma.

Kimlere kızıpta tasarladın bu atkıyı ? Kimler atatürkün ismini yok etmeye çalışıyo ? bu sorulara cevap verdiğinde konunda yazdığın o son cümlelerin ne kadar atmasyon oldugunu kendinde görmüş olucaksın.Canını sıkma.

Dipnot: Benim siyasi görüşüm siyasi olmamaktır.Hiçbir parti ve oluşumu desteklememektir benim siyasi görüşüm.

Ayrıyetten imla kurallarına dikkat etmemekte saygısızlık değil yazım hatasıdır.Dikkat ettiysen recep tayyip erdoğan isminide küçük harflerle yazdım.Yani bu kişiye veya siyasilere özel bir muamele değil.Klavye alışkanlığı anladın ?

Simdi cevap yazma bana kafana göre oyalan dur

ronesans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle biraderin değilim ben senin en küçük kardeşim senden 2 yaş büyük benim bu birinicisi ikincisi ise imla kuralı ile alaklı bisey dediğimi gerçekten düşündünmü ? yani cidden bunu imla kuralı olsun diyemi büyük yazıcaksın dedim sana aferim kücük yaşta cok iyi anlamıssın:) imla ile alakalı bir durum yok ortada Türk Dil Kurumuda dğeilim ben içinde vatanı kurtaran senin öyle klavye basında rahatca atıp tutmanı sağlayan M.Kemal Atatürk olan seyleri saygıdan dolayı büyük yazıcaksın baya bayasen klavye delikanlısısın cok belli yaşın geregide sen bana öm le bir telini bırakta ben sana biraz telefonda ders vereyim ok

kmltyln21

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle biraderin değilim ben senin en küçük kardeşim senden 2 yaş büyük benim bu birinicisi ikincisi ise imla kuralı ile alaklı bisey dediğimi gerçekten düşündünmü ? yani cidden bunu imla kuralı olsun diyemi büyük yazıcaksın dedim sana aferim kücük yaşta cok iyi anlamıssın:) imla ile alakalı bir durum yok ortada Türk Dil Kurumuda dğeilim ben içinde vatanı kurtaran senin öyle klavye basında rahatca atıp tutmanı sağlayan M.Kemal Atatürk olan seyleri saygıdan dolayı büyük yazıcaksın baya bayasen klavye delikanlısısın cok belli yaşın geregide sen bana öm le bir telini bırakta ben sana biraz telefonda ders vereyim ok

Bana ders verebilmen için önce benim seviyemin üstüne çıkman gerekicek.Ayrıca kargaların bile güleceği masallarını anlatmadan önce soruma cevap ver sen.Hani saygı felan diyosunya recep tayyip erdoğan ismi nasıl yazılıyo bi göster bana.Abimmişsin madem hadi bakalım şu ufaklığa bi imla ve saygı dersi ver.

Eğer bana recep tayyip erdoğan nasıl yazılır ve imla ile nasıl kendisine saygı gösterilir öğretirsen bi kaç ismin daha nasıl yazıldığını ve onlara nasıl imla ile saygı gösterilmesi gerektiğini öğrenmek istiyorum.Abdülhamitten girer selimden çıkarız artık

Benim türkçem kıt senin anlayışın kıt.Ben türkçemi eğitimle düzeltirimde sen anlayışını düzeltebilirmisin orası muamma.

Buda sana yazdıgım son cevaptır.Sana ayıracağım vaktim yok.Yazdıklarınıda okumucam.

Bluee_34

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Ronesans Burda Atatürkü Kullanma Gibi Bir Niyet Yok Konuyu İyice Okuyun! Bence. Hayırlı Satışlar kmltyln21...

BuRacK

1
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat 25-30 TL olsa anlarım ama 15 tl fazla bir ücret değil. Böyle bir satış yaptığınız için ayrıca teşekkür ederim. Küçükken ailesi tarafından Atatürk sevgisi aşılanmamış, saçma sapan bilgilerle beyni boşaltılan insanların gelip satış konunu baltalamasına ise zaman ayırma derim ben. Report et sildir mesajı.

Ekleme olarak; biraz daha sade tasarımlar yapabilirsen daha çok alıcı bulursun. Söz konusu spor kulübü falan değil sonuçta. :)

ronesans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat 25-30 TL olsa anlarım ama 15 tl fazla bir ücret değil. Böyle bir satış yaptığınız için ayrıca teşekkür ederim. Küçükken ailesi tarafından Atatürk sevgisi aşılanmamış, saçma sapan bilgilerle beyni boşaltılan insanların gelip satış konunu baltalamasına ise zaman ayırma derim ben. Report et sildir mesajı.

Ekleme olarak; biraz daha sade tasarımlar yapabilirsen daha çok alıcı bulursun. Söz konusu spor kulübü falan değil sonuçta. :)

Mesajların kalmasın benim için herhangi bir sakıncası yok ailesi tarafından Atatürk sevgisi verilmiş saygısı aşılanmış!!!! insanların mesajları bulunsun konuda:)
Konuda belirttiğim gibi isteyene kargosunuda odeyerek ücretsiz yollayabilirim
Ben tesekkür ederim güzel mesajınız için iyi forumlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5