İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kendi Yaptığım Curo Blogger Teması

kazanma vakti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tasarımınız çok güzel olmuş paylaşım paylaşım için teşk.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eline sağlı güzel tema olmuş ayrıca face ve twitter bağlantısının düşünülmeside büyük bir artı bence yeni açıcağım blogda deneyeceğim paylaşım için sağol

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kendini akıllı mı zannediyorsun?

akıllı zannetmekle ne alakası var bunun bu bir sen asıl kendini ne zannediyorsun bu nasıl uslup bu 2 ikincisi forum kurallarında böyle bir yasak varsa bu özelden bildirilir böyle bir uygulama yapılmaz buda 3

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
akıllı zannetmekle ne alakası var bunun bu bir sen asıl kendini ne zannediyorsun bu nasıl uslup bu 2 ikincisi forum kurallarında böyle bir yasak varsa bu özelden bildirilir böyle bir uygulama yapılmaz buda 3

Spam yapmak yasaktır, özelden bildirmiyorum ki, başkası da aynı hataya düşmesin. Mesajınızı da düzenledim.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
bunu o zaman böyle söyliceksin sen kendini akıllımı zannediyosun ne demek bide genel moderatörsün sen

Forumda yeni üye olsan tamam, ama 2004 yılından beri forumdasın yani benden de eskisin. Bunu bilmeden yaptığına kimse inanmaz;)

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Forumda yeni üye olsan tamam, ama 2004 yılından beri forumdasın yani benden de eskisin. Bunu bilmeden yaptığına kimse inanmaz;)

inanıp inanmamak senin sorunun ama ben böyle bir olaya ilk defa denk geldim eğer azıcık gerçekleri görmeye çalışsan ileti geçmişime bakıp bunu anlıyabilirdin ama arkadaşın konusunu tartışma yerine çevirmemek adına daha fazla buradan devam etmiyeceğim bu konuşmaya ki bunu aslında benim yerime senin genel moderatör olarak düşünmen gerekirde oda farklı bir konu ama kafana takılan bişey olursa özelden mesaj atabilirsin merak etme benim cevap veremeyeceğim hiçbir yazım olmadı senelerdir çok şükür

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5